Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mit vegyek egy ilyen lánynak?

Mit vegyek egy ilyen lánynak?

Figyelt kérdés

Ugye karácsonyi húzás volt a suliban, és egy olyan osztálytársamat húztam aki...

Ápolatlan, büdös.. nem akarom megbántani azzal hogy egy rossmanos tusfürdö csomagot veszek neki, pedig ha nem lenne büdös lány akkor simán vennék neki mert az elég jó ajándék csak félek hogy megsérteném.. hosszú haja van.. (azt se ápolja) vagy össze fonja vagy kiengedve hagyja. Szeret rajzolni.. viszont mit vegyek egy olyan lánynak aki szeret rajzolni? Papirokat? Az meg milyen már?? Szereti az édességeket🤷🏽 Help me!😭



2017. dec. 12. 17:08
 1/6 anonim válasza:
24%
Szerintem egy vibrátor teljesen jó es ha tényleg olyan budos en meg fogkefét is tennék bele ha szeret rajzol akkor vegyél neki egy sálat XDDDD
2017. dec. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tisztasági csomagot.
2017. dec. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szénceruzákat, rajz vázlat füzetet, naptárat, szép tollat, parfümöt, színes ceruzákat (amiket ha megvizezel a lapon átalakul vízfestékké.), ilyen haj zsírtalanítót ( Gliss Kur a márkaneve és elvileg zsirtalanítja a hajat, csak be kell fújni), hajösszekötőt, nyaklánc, karkötő, könyv, smink, mamusz, rotring, szép mintás üzetek, füzetbox, fésű, ilyen kis helyen elférő összecsukhaó fésű (Avonnál van ilyen), teaválogatás,

Édesség: gumicukor, táblás csoki, szaloncukor, ilyen kis Snickers méretű csoki, chips, cukor ( ilyen szopogatós),

Szerintem ne vegyél neki tusfürdőt, mert az tényleg megsértheti.

2017. dec. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nagyon nagyon koszonom❤
2017. dec. 12. 19:25
 5/6 Narutofan09 válasza:
Én is lányt húztam,csak ő ápolt.Szerintem vegyél neki valamilyen bögrét mondjuk rajta a nevével, vagy karácsonyos bögrét,2 milkacsokit, és mondjuk valami bizsut.Valami 500 ft-os fülbevalót,vagy gyűrűt.Ruhaboltokban kapni.
2017. dec. 13. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Narutofan09 válasza:
vagy mondjuk benézhetsz a clair's-be.A húgomtól ismerem.😂😂😂Westendbe megtalálható.(ott biztos a többit nemtudom)És van a westendbe a spár után ha lemész a lépcsőn egy tökjó ajándékbolt.Vicces cuccolat lehet ott kapni.Pl.:van olyan párna hogy kelj fel b...meg.Meg lehet ott kapni olyan rendszámtáblát amire rámav írva a neve,meg olyan bögrét,macit,meg emotionos parnákat,stb...Jó cuccok vannak ott.Érdemes benézni.Ott 100% hogy találsz neki valamit ami tetszhet neki.
2017. dec. 13. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!