Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mit vegyek a barátomnak...

Mit vegyek a barátomnak karácsonyra?

Figyelt kérdés

12 éves lány vagyok, a barátom 14 éves. 2 hónapja vagyunk együtt. Szeretnék neki adni valamit karácsonyra, de nem tudom, hogy mit. Tanácsokra lenne szükségem. Ki kt ad a barátjának, bármi ötletet szívesen fogadok. Már csak 13 napom van, mert 26-án fogunk találkozni. Lehetőleg maximum 1200 forint értékben, mert ennyi zsebpénzem van. De ha nagyon muszáj, akkor apától még tudok kapni pár száz forintot, de 1500-nál tényleg ne legyen több. Mit javasoltok?

Előre is köszönöm a segítséget.



2017. dec. 13. 18:47
 1/1 Bisztrai Teodóra válasza:
Szerintem mindenképp írj róla pár dolgot amit szeret, és akkor tudok segíteni. Addig viszont annyit tudok mondani, hogy szerintem ne nagy dolgot. Én is veled egy idős vagyok, én szerintem mozijegyet vennék az egyik kedvenc filmjére. Remélem tudtam segíteni!
2017. dec. 14. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!