Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Az iskolánk gondnokának...

Az iskolánk gondnokának szeretnék karácsonyra venni valamit, ötletek?

Figyelt kérdés

8.-osak vagyunk mindent megjavított amit elrontottuk,de soha egy gyereket sem láttam vele beszélgetni,alig köszönnek neki,afféle remete az iskolában. Megkérdeztem pár osztálytársamat,jó ötletnek tartották.

De mit vegyünk neki?Gondolkodtam minden elérhető diák aláírásán,de azon kívül....


2017. dec. 15. 20:24
 1/5 anonim válasza:
Valami sznob csokit. Szerintem azzal nem tudsz tévedni
2017. dec. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ital, csoki .

Nem kell tulzásba esni.bármit adtok biztos értékelni fogja

2017. dec. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vmi saját készítésű dolgot nem lehetne? Amit ti alkotnátok össze, annak nagy értéke van.
2017. dec. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez nagyon kedves ötlet, jólelkűek vagytok!

Csoki, kávé, ebből kötni celofánnal egy szép ajándékcsomagot. Esetleg ha belefér anyagilag, egy termosz és tea.

2017. dec. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vennek egy kalapacsnyelet fabol, amire forrasztopakaval azt irtok amit csak akartok. Felerositenem egy hatlapra es tennek ra fuleket, hogy fel lehessen akasztani (ezt az osztaly kozosen megcsinalhatna). Adhatnatok melle valami alkoholmentes karacsonyi itokat. Nem is kellene tobb.
2017. dec. 16. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!