Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mi lehet a legjobb?

Mi lehet a legjobb?

Figyelt kérdés
Egyik jo baratom kulon koltozott a szuleitol fel pestre, lakasavato barati osszejovetel lesz nala. 20eves. Evoeszkozei eppen hogy vannak, de igazabol semmi! Mindenki visz neki valamit! Milyen hasznis ajándékot vigyek neki? 😱 youtuber! Sokat edz. Segitsetek!

2017. dec. 17. 22:54
 1/5 anonim ***** válasza:
IKEA vásárlási utalvány. Abból azt vesz ami még nincs ;)
2017. dec. 18. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ilyesmire gondoltam

[link]

2017. dec. 18. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszöm, de esetleg valami mindennapos használati tárgy,ami személyesebb?😊
2017. dec. 18. 11:44
 4/5 anonim válasza:
Valami főzőeszköz. Fazék, serpenyő, villa, kanál, fakanál.Valami ilyesmit.
2017. dec. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
53%

evőeszköz, férfinak. egy igazi férfi kézzel eszik :| (mondjuk nem tudom a nemét, de barátnak írtad nem barátnőnek szóval gondolom xd)

szerintem ha igazán de igazán jó és találó ajándékot akarsz venni akkor valami számítógépes vagy kamerás cucc ha már youtuber, vagy valami zsír játékot :D az edzős cuccok baromi drágák az olcsók meg nagyon nem használhatók. kaja. kaja még annak aminek örülhet. az univerzális minden ember szeret enni. vagy legalább muszáj szóval azt tuti hasznosítja vagy valami kép, ha szereti, de ne ilyen sablon vásárolt ócsó kínai piacos, hanem valami egyénileg nyomtatott, az egyénileg csinált cuccoknak mindig pontosan 1 milló a 8 adikonal több az értéke mint a készen vettnek. vagy valami faszájntos led cucc, mondjuk egy világító fa vagy egy fancy világítós szobor vagy tyhűű a ajándék lehetőségek tárháza egyszerűen kifogyhatattlan számomra, de ezek elegek szerintem és tutik xdd

2017. dec. 22. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!