Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » MPL csomagot várok, utánvéttel...

MPL csomagot várok, utánvéttel. Kártyával tudok fizetni a postásnak?

Figyelt kérdés
Rendeltem árut a netről. MPL posta hozza ki. Kártyával tudok fizrtni neki?

2017. dec. 27. 18:12
 1/7 anonim válasza:
Úgy tudom a legtöbbnél lehet. Én is várok tőlük csomagot, bár utánvéttel veszem át, azt írta a tájékoztató, van bankkártyás fizetés.
2017. dec. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
sem a postásnak, sem a futárnak nem tudsz kártyával fizetni.
2017. dec. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem.
2017. dec. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehet. Karácsony előtt fizettem kártyával MPL csomagszállítónak.

Bár, többé nem teszem, mert POS-terminálos készpénzfelvételnek számít, 6-ezer Ft körül volt a fizetnivaló, a bank pedig 700 Ft díjat számított fel a készpénzfelvételért. (Nem azért, mert meghaladtam a havi 150-ezer Ft-ot, nem is azért, mert több, mint 2-szer vettem fel pénzt ebben a hónapban. Azért, mert nem ATM.)


Országos lefedettség van kártyás fizetésre: [link]

2017. dec. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%

A csomagos postásnál van kártyaterminál.Esetleg kérni kell ha ő nem ajánlja fel...

Amúgy meg:

"A Posta a kártyás vásárlásért díjat nem számít fel. A kártyabirtokost legfeljebb a számlavezetője által felszámított esetleges díjak és költségek terhelik."


Tehát a banktól függ,szerintem inkább vásárlásnak számít nem pénzfelvételnek.

2017. dec. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Már elég régen vásárlásnak számít, de azelőtt, hosszű ideug a Posta és a bankok ravaszul megegyeztek, hogy kp-felvétel, és megosztották a díjat.

Nem is értem, hogy miért hagyták abba, hiszen ez csak az ügyfeleknek jó így...

2017. dec. 31. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

#4

Postán az utánvétel kifizetése, a csekkbefizetés réges régen vásárlásnak minősül. Ha a banknál kp felvételt számoltak el nyugodtam reklamálj, jóvá fogják írni, mindegy hogy ki volt a hunyó. Szerintem a csomagosok terminálján nincs is kp. felvételi opció.

2018. jan. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!