Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Milyen ajándékot lehet adni...

Milyen ajándékot lehet adni egy olyan embernek, aki nem szereti az ajándékokat?

Figyelt kérdés

Az illető ezt így kinyilvánította, én arra tippelek hogy a tárgyi ajándékokra gondolt, de nem szeretném

megkérdezni, mert akkor rájön hogy valamire készülök... Mi az ami egy ilyen embernek jó ajándék lenne? Aminek örülne is?



2018. jan. 21. 10:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem ismerem ugyan az illető érdeklődési körét, de ha nem szereti a "tárgyi" ajándékokat, vehetsz neki szinház- opera- vagy musical-előadásra is jegyet.

És attól függően, hogy mennyit szánsz rá, különböző hétvégi ilyen-olyan kalandos vagy extrém programot, sporteseményen való részvételt stb.

2018. jan. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem szereti az ajándékokat, akkor ne vegyél neki. Lehet, hogy magát az ajándékozást sem szereti. Nem akar ő sem mindenkinek mindenre ajándékkal készülni.

Ha szeretnéd felköszönteni, egyszerűen csak szóban köszöntsd fel, esetleg hívd meg egy kávéra, sütire, stb. Egy ilyen kis kedvesség, figyelmesség sokszor többet ér és jobban esik, mint valami porfogó.

2018. jan. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2018. jan. 21. 13:33
 4/12 anonim ***** válasza:
91%
Áhh, szóval ha valakiről megtudod, hogy nem szereti az ajándékokat, és nem szeretne kapni, akkor azonnal és CSAKAZÉRTIS venni akarsz neki valamit? :D Nem jó taktika, ha be akarsz vágódni nála.
2018. jan. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Hát, ha csak a tárgyi ajándékokat nem szereti, attól még lehet neki kedveskedni szülinapjára nem? Erre kértem tanácsokat. Én a kis szobrocskákat, integető macskákat, akármi olyan ajándékot ami haszontalan, azokat nem szeretem. De ha valaki egy olyan ajándékot ad amire szükségem van pl. egy könyvet, vagy egy kismacskát, vagy mondjuk egy jó minőségű hajfestéket, akkor annak tudok örülni.

Szerintem nincs olyan ember aki azért gyűlölne meg mert mondjuk olyan helyre viszem el amit szeret (az ajándékozottam ebben az esetben egy Szalajka völgyi kirándulást fog kapni).

2018. jan. 21. 20:20
 6/12 anonim ***** válasza:
Első vagyok, pontosan ilyesmire gondoltam! :)
2018. jan. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Igen, te inspiráltál :D
2018. jan. 21. 21:34
 8/12 anonim válasza:
29%

Én még azt is hülyeségnek tartom, hogy felköszöntik egymást az emberek. Nemhogy kényszerből, adott időre be kelljen szerezni valamit aminek remélhetőleg örül.

Ha valaki megkínál mondjuk egy sörrel és épp kívánom, sokkal jobban örülök neki mint egy több ezer forintos ajándéknak.

2018. jan. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
89%
#8: Jó, hát az emberek, nem egyformák. Vannak, akik névnaptól kezdve, minden alkalommal felköszöntik egymást. Másnak (mint neked is) meg az ilyesmi csak nyűg.
2018. jan. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

8-as: Sört biztos nem kapnál tőlem :D

Én nem tartom nyűgnek ajándékot venni, ezzel fejezem ki a szeretetemet. Illetve így is.

2018. jan. 22. 00:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!