Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Hogyan tegyem egyedivé, ha...

Hogyan tegyem egyedivé, ha nem lehet bele gravíroztatni?

Figyelt kérdés

Elektromos öngyújtót vettem névnapra egy ismerősömnek. Egyedivé tettem volna egy szóval,de azt mondták, már két helyen is h ebbe nem tudnak gravírozni.

Mivel tudnám egyedivé tenni. Műgyanta matricára gondoltam de sajnos azt nem lehet kis mennyiségben csináltatni 100 db-nál kezdődik. Valaki esetleg nem tud valami erős matrica megoldást?



2018. febr. 1. 18:44
 1/4 anonim ***** válasza:
haaaaaaaaaaaat ez igazan jo kerdes, esetleg a dobozat diszithetned valami egyedivel, vagy az esemenyt tehetned felejthetetlenne, amikor odaadod. esetleg elviheted meg egy 3. gravirozoba, hatha ott tudnak valami megoldast.
2018. febr. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy létezik olyan anyag, amibe lézerrel nem lehet gravírozni. Üvegre, fémre (edzettre is), fára lézergavíroztattam eddig, mind kifogástalan volt.

Természetesen nem szabad azt várni, mintha kézi (vagy gépi) véséssel készült volna a dísztárgy, ez a technológia más.

2018. febr. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
53%

Tedd felejthetetlenné azt ahogy átadod az ajándékodat.


Az élmény a legjobb ajándék!

2018. febr. 5. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Öngyújtóról van szó ... Lézer nem éppen tenne jót neki.


Esetleg ami még szóba jöhet az a manuális gravír. Egy ideig én csináltam, de az emberek lesz*&*k azt, hogy kézzel egyedit alkot az ember, akármilyen profi is művészetben.

Már csak termékeimre a logót sablonnal felvésem.


Nem tudom feléd van-e aki foglalkozik ezzel.

2018. júl. 28. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!