Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mit adjak a baratnomnek...

Mit adjak a baratnomnek valentin napra?

Figyelt kérdés
valaki esetleg tud otleteket adni?

2018. febr. 9. 10:39
 1/8 anonim ***** válasza:
41%
Egy szál vörös rózsa,mellé valamilyen szivecskés plüss,csoki. Szerintem ennek a legtöbb lány örül!
2018. febr. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
63%
Vedd emberszámba, legyél kedves és vidd el vacsorázni.
2018. febr. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
56%
A 2.-ra szavazok az első nyálas én biztos nem örülnék ilyennek, mert túlságosan lejárt. Piros rózsa?! Ne már! Az hogy elviszed vacsorázni egy szép és elegáns étterembe sokkal jobb.
2018. febr. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
60%
Lepd meg egy üveg mustárral.
2018. febr. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
70%
A Vagvölygi Noemi shop kakajós bögréjét vedd meg neki
2018. febr. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem virág, mozi, vacsora, tökéletes ajándék Valentin- napra. Ha esetleg nem szeret virágot kapni( mert azért van ilyen nő), helyette egy desszert, stb. Mondjuk, igazából te ismered, neked kellene tudnod, hogy minek örülne.
2018. febr. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#3 Nem arról van szó Te minek örülnel,hanem hogy a legtöbb lány! Csak egy ötletet adtam miért kell le pontozni? Azok az újjak nem a tetszik,nem tetsziket jelzik!
2018. febr. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Miért kell leszólni az első válaszolót? Én az általa leírtaknak nagyon is örülnék. Nem kéne nekem drága vacsora..

Kár hogy a barátomat hidegen hagyja minden ilyen ünnep. :/ Látod pedig én egy szál virágot is tudnék értékelni..

23N

2018. febr. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!