Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Lányok ti mit vennétek a...

Lányok ti mit vennétek a párotoknak szülinapjára?

Figyelt kérdés
Olyan dolgot szeretnék ami azért hasznos is, de nem kerül túl sokba. Vettem neki már fejhallgatót, hangfalat, órát, parfümöt, ugyhogy most valami másra gondoltam. GPS vagy valami autóba való kellék lenne a legjobb, de elég drága :/
2018. jún. 29. 18:02
 1/9 anonim ***** válasza:
70%
Nem hiszem higy egy jobb óránál vagy hangfalnál drágább lenne egy gprs :D
2018. jún. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
65%
Egyébként meg te ismered a párod nem mi
2018. jún. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Enyémnek ma van a szülinapja. Könyvet vettem Neki (krimi). Kocsiba üléshuzatot akartam még,de nem találtam megfelelőt. E-bookot is vettem már neki.
2018. jún. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért a GPS- árak,elég széles skálán mozognak. Keresgélni kell.
2018. jún. 30. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Egy fazekat plusz egy kiló krumplit. Már neki is állhat főzőcskézni. :D Hasznos is, olcsó is.
2018. jún. 30. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
51%
lehet csak én vagyok ilyen szentimentális, de én mindig verset szoktam írni szülinapokra a hozzám közel állóknak. Írtam már fiúnak is meg lánynak is, eddig mindig örültek neki :D szóval ha írsz egy szívhez szóló, személyes verset, ami esetleg kicsit motiváló vagy jobb kedvet csinál, szerintem nem lősz nagyon mellé.
2018. júl. 1. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szülinapokon mindig beülünk valami szép helyre vacsorázni, bőven elég mindkettőnknek, van egy csomó holmink.
2018. júl. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
61%
Jézusom, de gáz hetes, a kis megúszós verseiddel. De gondolom te elvárod a virágot, az édességet, meg valami tárgyat is. Te meg adsz egy telefirkált papírfecnit, mert az ingyen van. Klassz.
2018. júl. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

uram isten :D kedves utolso, felhuztad az agyam nagyon. egyaltalan nem varok el semmilyen virágot meg édességet sem, és képzeld el, a verset tőlem úgy rendelték :D ezt egyik legjobb baratom kerte tolem és ő amugy még csokit is kapott mellé de az olyan személytelen, ezért írtam verset is hozzá...

1. meg szoktam ajándékot venni szülinapokra , egyik haverom szülinapjára én vittem a tortát, 3000 forint volt vagy mennyi és senki nem adott bele semmit, mégis így volt jól mert ő ezt kapta akkor. A "kis megúszós" verseket pedig a barátaim, ismerőseim ""rendelik" tőlem mert jókat írok szerintük:D de az én k#rva anyámat h másoknak tetszenek a verseim komolyan. Legjobb barátnőmnek is vettem pillecukrot meg körömlakkot, a verseket akkor szoktam alkalmazni ha 1. nem vagyok olyan nagyon joban az illetovel, de adni akarok neki valamit 2. tudom h tetszene neki, 3. vagy mind a kettő egyszerre, de gyakran mást is kap az illető pl. a fenti csokis eset is.

Azért mondtam a verset mert 1. nem ismerjük az illető párját, 2. a lány már minden jó, és nem csillagászati árú (pl. Porsche) tárgyi ajándékötletet ellőtt kb, így nem marad más.

2. Egyáltalán nem várok el semmilyen ajándékot sőt, idén én mondtam barátaimnak h SEMMIT ne szervezzenek a szülinapomra. Virágot sosem kaptam még, nem is akarok mert mi az mar h azért hal meg egy virág h én boldog legyek, és néznem kell ahogy elszárad. Én lennék a legboldodgabb ha egyszer csoki meg egyeb unalmas szemelytelen cuccok helyett verset kapnék valakitől. De ez sosem fog bekövetkezni.

3. Mondd meg mikor van a szülinapod, és neked veszek egy orias oreos milkat :D meg el is küldöm neked postan h lasd, kivel van dolgod pff és nem vagyok olyan soher mint amilyennek gondolsz a gyökér, támadó gondolkodásmódoddal.

2018. júl. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!