Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Apumnak milyen ajándékot...

Apumnak milyen ajándékot adjak 18 évesen?

Figyelt kérdés

Eddig még sosem adtam ajándékot, nem is akarok kifogást keresni, mert nincs. Egyszerűen szartam rá és most jöttem rá, hogy mekkora paraszt dolog volt ez.

Még messzebb van a szülinapja, de elkezdtem gondolkodni és nen jutott nagyon eszembe semmi. Amit tufni kell Róla, hogy szeret bringázni, kirándulni, ugyanakkkr szereti a technikai kütyüket és sok időt tölt gép előtt munkájából adódóan.



2018. júl. 17. 10:45
 1/6 Reumás csiga válasza:
100%
Ezek alapján én valami sportkiegészítőt, vagy tech cuccot adnék neki a pénzügyi keretednek megfelelően. Nem kell nagy dolognak lennie, sosem az számít. Inkább valamit, amiből tudja, hogy szántál rá energiát, gondolsz rá, stb. Remélem érthetően fogalmaztam. :)
2018. júl. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Milyen nemű vagy? Szabad megkérdezni, hogy milyen volt a kapcsolatotok Gyermekkorodban?
2018. júl. 21. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok, régebben egyértelműen jobb volt.
2018. júl. 22. 00:22
 4/6 anonim ***** válasza:

Tisztelt Kérdező!


Nyugodj meg, nincs Veled semmi baj! Nálad valószínűleg most jött el a Tisztes Férfikor...


Ui: 18 évesen az Égvilágon semmiről nem késtél le! Még a pályaválasztáshoz/pályamódosításhoz is éppen IDŐBEN vagy!

2018. júl. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
:D tudom, hogy mivel akarok foglalkozni, erről szó sincs :)
2018. júl. 23. 00:39
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha szereti a sportokat javaslom az íjászatot. Lehet nagyon szép íjakat kapni. Nekem a longbow íjak a kedvenceim.
2018. aug. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!