Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Milyen ajándékot lehet venni...

Milyen ajándékot lehet venni egy kamasz (18 éves) fiúnak?

Figyelt kérdés

Az "újdonsült" sógorom fiának szeretnék valamit vásárolni karácsonyra (tudom még messze van, de már foglalkoztat)

Eddig mindösszesen 3x találkoztam a fiúval, gyakorlatilag egyáltalán nem ismerem, de nem tehetem meg, hogy ő nem kap semmit...

Születésnapjára vettem egy illatszeres ajándékcsomagot,meg egy italos rulettezős játékot, annak úgy láttam, hogy örült, de közben meg a húgom nem örül, hogy iszik a mostohafia...

Elég tanácstalan vagyok, fogalmam sincs, hogy mit lehet venni egy ilyen korú fiúnak... (főleg,hogy nekem csak lányaim vannak)

Remélem, hogy lesz valami ötletetek.

Előre is köszönöm!



2018. aug. 27. 11:39
 1/8 anonim ***** válasza:
17%

Én ezeket szoktam hasonló korú fiúnak a családban:

- ruha, általában póló, pulóver, ing, mert azokból könnyebb méretet választani, mint pl. egy nadrágból. Igyekszem olyan márkát választani, ami az ő városukban nem kapható, de nálunk igen. Szokott is neki örülni.

- parfüm, drágább márkás parfüm, amit magának nem venne meg, ezek is tetszettek neki eddig nagyon.

- könyv, ez kicsit nehezebb, de lehet segítségek kérni a szülőktől, tesóktól

- vannak kutyáik, így kutyatartással kapcsolatos dolgoknak is nagyon örül, pl. játékok


Alkoholt nem vennék semmiképp sem.

2018. aug. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 nonemoji válasza:
44%

Hát meg kéne kérdezni a sógorodat, hogy mit érdekel a fia, milyen stílust szeret, abból már sok dolog kiderül... ha valaki nem tud valakiről valamit, vagy esetedben semmit, meg kell kérdezni egy hozzátartozóját, barátját, ez mindig így egyszerűbb!!

Ha megtehetitek, meg van rá a keresetetek, akkor egy okosórát, karórát, játékkonzolt (persze nem az összeset egyben, mert már egy dolognak is lehetne örülni ezek közül)

2018. aug. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
28%

Nyerő akarsz lenni egy ilyen korúnál?


Samsung Tablet:)

2018. aug. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
30%

Teljesen mindegy, hogy fiú vagy lány.


De ha sokallond az árát akkor sakk gép. ezt is nagyon szeretik a fiatalok:


[link]

2018. aug. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
30%

Itt a konkrét gép:


[link]

2018. aug. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
63%

Eleg fura ajandekotletek jottek... Sakkgep ?!?! 😂😂 konyorgom...

ruhanemut, parfumot hanyagold: ezekkel nagyon konnyu melleloni mind a meret, mind az illat miatt.

Erdeklodd meg, mi a hobbija, ee ha van neki, akkor ezzel kapcsolatban eszkozok, vagy konyv. Ha pl tudod h szeret modellezni, akkor osszerakhato cucc, ha meg edzeni szeret, akkor jobb kesztyu pl,

Keress ra a feldobox nevu oldalra, ott elmenyeket ajandekozhatsz, leirjak, hogyan, az altalad valasztott osszegben. En mondjuk nagy osszeget biztos nem koltenek a sracra, alig ismered, lenyegeben neked senkid.

2018. aug. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

itt tényleg úgy tudnád, hogy megérdeklődöd mi a hobbija

nekem volt olyan, hogy egy edző kesztűt kaptam egyik ismerősünktől, annak nagyon örültem évekig nagyon becsültem :) nem volt valami drága, de még is sok évig tudtam használni

esetleg tudnál valami dísz üveges piát, a fiú örülne, de az anyja se sopánkodhat, mivel tuti nem bontaná meg a fiú :D csak évek mulva, azért még is csak szép, az olyannak polcon van a helye

esetleg ékszereket hord?? vehetnél neki egy nyaklánc medált vagy egy órát

ha gyűjt valamit az is jó, ha olyasmit veszel

így láttatlanba tudás és ismeretség nélkül nehéz

2018. aug. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
71%
Vegyél hangfalakat! Egy tizesért már nagyon pöpec Genius hangfalat lehet kapni számtech-boltban, és ez igen hasznos.
2018. aug. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!