Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Barátomnak szülinapjára egy...

Barátomnak szülinapjára egy pulcsi szerintetek jó ötlet?

Figyelt kérdés

2 hónapja vagyunk együtt. Arra gondoltam, hogy most úgy is jön a hideg és vennék neki egy pulcsit. Csak nem tudom,hogy ez jó ötlet -e. Szerintetek?

20L21F



2018. szept. 3. 10:09
1 2
 1/12 anonim válasza:
0%
Nem jó ötlet. De egy macis alsógatya biztosan teccene neki.
2018. szept. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Istenem:D
2018. szept. 3. 10:59
 3/12 anonim ***** válasza:
Én örülnék neki. Persze csak akkor, ha olyasmi stílus, amiket egyébként is hordok.
2018. szept. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én annak a híve vagyok, hogy olyat vegyél aminek hasznát veszi. Egy szívecskés vagy mackós bögrének amire boldog szülinap van ráírva semmi értelme. Ha a stílusába ütközik a pulcsi akkor jó ajándék :)
2018. szept. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én nem mernék 2 hónap után pulcsit venni. Ismered már annyira, hogy tuti tetszeni fog neki? Mert iszonyat kellemetlen lenne, ha kicsomagolja, és látod rajta, hogy annyra nem örül. Vagy ha jól is tudja tettetni, de aztán soha nem veszi fel... De ha biztos vagy magadban, akkor jó ötlet. (mondjuk én 2 hónap után inkább csak valami kis apróságot vennék/vettem)
2018. szept. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

De egyszerűen nem tudom mit adhatnék neki. Ő már sokszor meglepett engem,pedig még szülinapom sem volt. Én viszont süti sütésen kívül mást nem adtam még neki.

Egy egyszerű, egyszínű sötét kék cipzáros pulcsit adok neki. Belülről picit bolyhos, meleg az anyaga, még én is szívesen hordanám S-es méretben, ha fázom és laza szeretnék lenni. Remélem tetszeni fog neki.

2018. szept. 3. 16:52
 7/12 anonim ***** válasza:
2 hónapos ismeretség után ez még szerintem korai..
2018. szept. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha a stílusához passzol, akkor nekem tetszik az ötlet. 2 hónap együttjárás után ezt én nem tartom túl személyesnek, persze minden pár különbözik, konkrétan nem lehet megmondani, hogy jól sül-e el a dolog. De nagy leégés nem lehet belőle, hacsak nem átkozottul rossz stílusút veszel, amit utál. A pulcsik jól jönnek, főleg egy meleg, a színnel sincs nagy baj, én akkor is elhordanám, ha nem a színem, mert nem túl vad színt írtál.
2018. szept. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Igen, meg úgy ez a szín szerintem illene hozzá.

Igen én is gondolkoztam mit kellene adni neki.

Egy csokit meg egy szerelmes levelet?

Egy bögrét? Egy kulcstartót? Egy spray-t? Tusfürdővel?

Igazából már csak abban reménykedem, hogy a méret jó lesz rá. :D

Remélem nem gondolja majd hogy túl korai, hogy pulcsit adok:)

De ő is annyi helyre elvitt engem. Sok helyen kirándultunk. Meghívott sokszor enni hambit vagy palacsintázni. Mikor volt nyaralni hozott nekem egy köves nyakláncot.

Adott nekem egy futós órát, mert vett magának egy másikat. Sokszor meglep virággal is.

Pedig sosem kérem, sőt már zavarbaejtő nagyon nekem.

Úgyhogy úgy gondoltam megérdemli, szeretetből adom. Csak tetszen neki és legyen jó rá. :D :)

Van olyan rovid ujjúja amihez illene sztem. :)

2018. szept. 3. 18:47
 10/12 anonim ***** válasza:

Ez ezerszer jobb ötlet, mint a bögre, kulcstartó, stb.

Szerintem jó lesz.

2018. szept. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!