Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Hol lehet saját fotókból...

Hol lehet saját fotókból helyben naptárat készíteni?

Figyelt kérdés
Sok helyen lehet olyat, hogy viszünk saját fotókat, és abból falinaptárat készítenek. Nekem viszont olyan hely kéne, ahol ezt kb. azonnal vagy 1-2 órán belül megcsinálják. Tudtok ilyen helyet? Köszönöm előre is!

2018. okt. 5. 09:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Eléggé kizárt, mert nem ott helyben csinálák, másrészt meg azért nem fognak valakit hátrébb tolni, mert neked sürgösebb.


Amit meg tudsz tenni, lehet kapni olyan anptárat, ami "üres" a képek helyén nincs semmi és oda beragaszgatod a megfelelö képeket.

2018. okt. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Otthonról is tudsz csinálni, vannak naptár készítő honlapok, mint pl. ez is:


[link]

2018. okt. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Helyben? Max. akkor ha van egy nagy teljesítményű nyomdai lézernyomtatód.

Olyanra van lehetőség, hogy vitt képekből valaki összehoz neked egy naptárat (természetesen nem ingyen). A magamét én pl. így hoztam össze. Tyrian - The Calendar :)))))))) A tavaly City of Doom-os volt, a jövő évin még vacillálok.

2018. okt. 6. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!