Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mandzsettagombot ajándékba...

Csingilingg84 kérdése:

Mandzsettagombot ajándékba keresztelőre?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 18.-án lesz unokatestvérem kisfiának a keresztelője, és szeretnék valami kis maradandó apróságot ajándékozni. Erre gondoltam: [link]


Nem szeretnék túlságosan közhelyes lenni, valami egyedibb gesztusra gondoltam. Szüleimtől dm ajándékkártyát kap. :)


Mit gondoltok?

A válaszokat előre is köszönöm! :)



2018. nov. 3. 12:53
 1/4 anonim ***** válasza:
84%

'Hasznos holmi'.


Marmint... lesz, majd ugy 30 ev mulva. Maradandonak maradando, csak ertelmetlen, mert addigra a divat kb. 10x megvaltozik.

2018. nov. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem. Esetleg tudnál ajánlani valami alternatívát?
2018. nov. 3. 16:39
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Keresztelőre Bibliát es/vagy ékszert ajándékoznak a keresztszülők. A többi meghívott kb azt ad, amit akar. A mandzsetta gomb nem rossz ötlet, hiszen maradandó és ahogy látom ezüst, így relatíve értéket képvisel. Viszo t az elsőnek abban igaza van, nem fogják hasznos ajandeknak értékelni. Szokás meg első étkészletet vagy ezüst kanalat venni is, de szerintem valami játékkal többre fogsz menni.
2018. nov. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nem mellesleg, ez elég drágának néz ki, de szerintem ők is 1000 Ft-ért az ebayről rendelték- Vagy onnan rendelj inkább, vagy ahogy mondják valami cukibbat, esetleg valami hasznos holmit is adhatsz, akár csak simán az Ikeából, szerintem annak is örülnének. Sajnos ilyen hosszú távon ez elveszik, és lehet hogy soha nem is hordaná, mert nem érdekli ennyire hogy dupla mandzsettás ingeket akarjon hordani:/
2018. nov. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!