Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mit vegyek neki?

Mit vegyek neki?

Figyelt kérdés

Munkahelyemen Karácsony alkalmából kalapos soroslást csináltunk. Én a fönökasszonyt huztam ki... mit vegyek neki illetve kellene mellé valami kis versike amivel jellemeznem

Tudtok nekem segiteni?! 😊


2018. dec. 10. 19:56
 1/3 anonim válasza:

Mi jellemző rá? Mit szeret? Mit csinál szívesen a szabadidejében?

Valamit, ami ezekre válaszol. A versnek is lehetne köze ahoz, amit szeret csinálni, vagy egy egyszerű vers, amivel csupán csak boldog karácsonyt kívánsz neki.

2018. dec. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy nem nagyon ismertem még ki mivel csak kb 1 honapja dolgozom itt 😊 a max keret 1500 ft amibe megállapodtunk
2018. dec. 11. 11:16
 3/3 anonim válasza:
Akkor ilyen karácsonyfa dísz, vagy valami csokikát. Vagy kérdezd meg az egyik kollegádat, hátha jobban ismeri. De szerintem elmész egy nagyobb bevásárlóközpontba (pl. Auchan) és biztos találsz valami aranyosat. Akár egy kis növénykét is vehetsz.
2018. dec. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!