Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Sima ajándékötletek lánynak?...

Sima ajándékötletek lánynak? Ami nem szülinap, nem évforduló, se semmi ilyesmi, csak sima találka alkalmából.

Figyelt kérdés

Nagyon imádom az egész csajt ahogy van,őt tartom a világ legjobb személyiségének,iszom minden szavát és jól esett mindig a végtelen kedvessége :)

Nem összejövés céljából,csak ilyen értékelés kimutatásból,értékelem,hogy ilyen király. :D Szóval a szívecskés macik meg párnák is kilőve ;D

Gondoltam pl. ilyen feliratos dolgokra,hogy "te vagy a legjobb",valami hasonló. Vagy hogy a neve is benne legyen az adott szövegben..nem tudom és azt sem tudom min legyen :D Meg gravízozás,csak ja,a szöveggel meg azzal,hogy min legyen kicsit bizonytalan vagyok.

Szóval ilyen átlagos spontán ajándékcsomagot szeretnék meg nem is. Különleges is legyen de közben olyan,amit úgy a csajok átlagban szeretnek ajiba kapni.

23 éves amúgy.


2019. febr. 27. 16:22
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Érdemes volna tudni hogy mit szeret csinálni, mert nem minden csaj örül ugyanannak.

Ha köszönőajándékot akarsz adni, akkor finom csoki/bonbon, színes virágcsokor (nem rőzsa, leginkább valami mezei virág, esetleg cserepes) és köszönő képeslap. A bögre még belefér, esetleg kulcstartó, telefon vagy napszemüveg tok ha el tudod találni a stílusát.

2019. febr. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Úgy semmi olyan dolga nincs hogy,"na,ezért odavan". Meg semmi olyan folyamatos hobbi.

Másoknak könnyebb venni,focicsapat,banda stb :)

A csokrot meg lehet szintén túlzásnak tartom :/ Azért mi egy ilyen felszabadult hülyéskedős haverságban vagyunk

És olyan helyen fogunk talizni ami neki is messzebb van az otthonától szóval nem akarom hogy annyit cipelje :D

2019. febr. 27. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!