Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mit adhat ék neki?

Mit adhat ék neki?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm akivel nagyon jóba vagyok.májusban fog majd érettségizni s tudom h nagyon fel tőle.. De nincs miért hisz nagyon okos

Szeretnék neki valamivel kedveskedni így a nagy nap alatt... Arra gondoltam h egy pár szót írok neki.. De valami még kéne.. Szerintetek mi lenne a legjobb??kicsit szorít az idő hisz nem a

Nagyon tudok vele találkozni s szeretném ha minél hamarabb meg kapná így előtte



2019. ápr. 8. 15:41
 1/8 A kérdező kommentje:

*mit adhatnák neki**

Elsősorban tárgyi dologra gondoltam

Illetve mivel bátoríthatnám meg?

2019. ápr. 8. 15:43
 2/8 anonim ***** válasza:
Mi érdekli?
2019. ápr. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nagyon állatbarát,imádja a növényeket, virágokat, de virágot nem akarok adni most neki... Spirituális személy, és babonás kicsit... Úgy ezeket mondanám amik befolyásolhatják
2019. ápr. 8. 17:22
 4/8 A nagy Levin ***** válasza:
Állatokkal és/vagy növényekkel kapcsolatos könyvet. Ez elvonja a figyelmét egy kicsit a vizsgadrukkról is.
2019. ápr. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
23%
Jó az a kis javítás, de nincs olyan szó, hogy adhatnák.
2019. ápr. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Spirituális személyiség , ezért a Chi Kung golyó is jó ajándék lehet.
2019. ápr. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Yin yang nyaklánc.
2019. ápr. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Laylah ***** válasza:

De, van olyan, hogy adhatnák, csak nem ebben a szövegkörnyezetben. :)

A könyv jó ötlet lehet, nekem is az jutott elsőként eszembe, valamint én anno egy medált kaptam, esetleg talizmánképpen adhatsz te is valamilyen állatos-virágos medált, kis plüsst, valamit, amit be tud vinni magával kabalának, ha akarja. :)

2019. ápr. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!