Kezdőoldal » Ünnepek » Anyák napja » Mit adjak anyának anyák...

Mit adjak anyának anyák napjára? SOS

Figyelt kérdés
Nincs egy fityingem se
2021. máj. 2. 00:27
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
97%
Virág. Szedj valahol.
2021. máj. 2. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
97%
Én virágot szoktam. De adhatsz neki szívesség kártyákat amit tetszés szerint beválthat nálad. Pl főzés, lábmasszázs, takarítás, közös program. Ha felhasználja a kártyát, te megteszed a kártyán levő dolgot neki.
2021. máj. 2. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
94%
Írj egy verset. Párom csinált már ilyet anyák napjára.
2021. máj. 2. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:
93%
Süss egy muffint!
2021. máj. 2. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
95%

Süti házilag, virág, szívesség kártya, akár “kupon” reggeli meghívásra/ kávéra/ fagyira s majd elmentek ha lesz 1-2 ezer Ft-od; ha érzelgős típus, egy kis kedves levélke amiben leírod miért jó édesanya, erre mehet préselt virág, kis rajz, matrica, ami kéznél van :) mi tesommal 10-12 éves korunkban kis jeleneteket adtunk elő, amiben anyát “kifiguráztuk”, de ilyen cuki módon nem bántóan, neki az is tetszett nagyon

Esetleg ha van bontatlan dugi csokid, valami aranyos plüssöd (amit nem lát az ágyad szélén 15 éve.. :D )

2021. máj. 2. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
93%
Esetleg takaríts ki, intézd a mosást vasalást kerti munkát bármit, hogy ő pihenhessen és “élvezhesse a napját”
2021. máj. 2. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
96%
Én a hatos ötletét támogatom, én is anya vagyok, és nyilván mindenem a fiam, de mit nem adnék egy olyan napért, amikor elmosogatnak, rendet raknak, kipórszívóznak helyettem, bónusz ha még el is indít egy mosást és utána kitereget. :)
2021. máj. 2. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem anyukád tudja, hogy nincs pénzed. Menj, adj neki két puszit, és ajánld fel, hogy ma te mosogatsz, stb
2021. máj. 2. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
84%

Jókor jut eszedbe... :D

Ha esetleg még alszik, akkor ágyba kávé, ágyba reggeli, utána konyha rendbetétel. De lehet, ehhez már késő van.

Esetleg egy szál virág a kertből, felköszöntöd, és közös vele, hogy ma te főzöl (és persze a takarítást is te csinálod utána a konyhában).

2021. máj. 2. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
93%
Csináld meg ma a házimunkákat. Jól fog esni neki.
2021. máj. 2. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!