Kezdőoldal » Ünnepek » Anyák napja » Mit vettél anyukádnak anyák...

Mit vettél anyukádnak anyák napjára?

Figyelt kérdés
2009. máj. 3. 19:27
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Egy szép szál fehér rózsát. Nálunk csak virágot szokás adni. Nagymamáimnak is azt adtam, illetve a kisfiam (1 éves) nevében is azt adtam anyukámnak, illetve a dédimamáinak.
2009. máj. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
gyűtöttem Neki virágokat, az egyikkel meg is harcoltam, megszúrt, pedig nem is rózsa volt :D
2009. máj. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
100%

Életemben először tudtam neki meglepetést okozni úgy, ahogy terveztem. :)

Mindig szomorkodik, hogy soha senkitől nem kap virágot, hát tőlem most kapott. Egy szép cserepes virágot vettem neki, a nevét sajnos elfelejtettem, de egy tőről fakad sok kis szár, és a sok kis szárról sok kis karfiol-stílusú virággömb, amin sok pici virágocska van, mindezt rózsaszínes-lilás-pirosas színben. A csomagolása is nagyon szép és egyedi lett, és úgy tudtam neki átadni, hogy nem is számított rá. :) (Értem jöttek egy konferenciára, és a kocsiba beszállván adtam át neki, és úgy örült neki.) :) Szeretem őt. (23/L)

2009. máj. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
20 szál rózsát, fehéret és pirosat
2009. máj. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
100%
Én cserepes rózsát adtam anyukámnak.
2009. máj. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
100%
Egy szép cserepes virágot, és egy szakácskönyvet.
2009. máj. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
100%
én itt számítógépen vágtam neki össze egy zenés videót, úgy hogy olyan képekbőlállítottam össze, amiken anyukám ,keresztanyukám (anya esztvére) és az ő anyukájuk szerepel, meg mi gyerekek. Kronológiai sorrendben menteka a képek csecsemő, ovi, ballagás, érettségi....és az Arra születtem című számot vágtam be alá...sztem örök emlék,pénzbe se került...természetesen könnyek jutalmazták munkámat minden féltől!:) <3
2009. júl. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!