Kezdőoldal » Ünnepek » Anyák napja » Milyen ajándékkal lepitek meg...

Milyen ajándékkal lepitek meg anyukátokat anyák napján?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 25. 16:24
 1/8 anonim ***** válasza:
cserepes virág, amit ki tud ültetni a kertbe
2012. ápr. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Anyák napi reggelivel, csak még nem tudom mi lesz az! :D
2012. ápr. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én egy hatalmas orgonacsokorral, bonbonnal és meglepi cd-vel, amin a kedvenc számai lesznek és ez: http://www.youtube.com/watch?v=SRjpYGKEV4I :)


a meglepi reggeli is jó ötlet, lehet, hogy azt is kap :D

2012. ápr. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 auroranero válasza:
Saját készítésű egérpaddal, amin a kedvenc virágai vannak.
2012. ápr. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Magam részéről egy szál vörös rózsával és konyakmeggyel.

Sőt, elnéztem a hét végét és már meg is kapta és mondta, hogy csak jövő héten lesz de így is örül. :-))

2012. ápr. 29. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
én egy natúr képkeretet( amibe két képet lehet tenni) kifestettem rózsaszínre és világosbarnára, és bele tettem egy olyan képet amin velem van anya mikor kicsi vagyok, meg egy olyat amin tesómmal van, és középre kiraktam kis betűs matricákból hogy "anya csak egy van"
2012. máj. 1. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 sandra989 válasza:
Én készítettem neki egy lapot amin a virágot cérnával varrtam ki.Tehát kilyukasztod amit szeretnél és utánna varrod:)Ezen az oldalon vannak jó ötletek,ha te szeretnél készíteni ajándékot. [link] meg venni akarsz akkor javaslok könyvet vagy virágot,filmet,valami sütős dolgokat.Attól függ anyukád mi után érdeklődik
2012. máj. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 HotChoc válasza:
Én egy anyák napi reggelivel készülök neki :D Én ilyen saját kezű ajándékokkal szoktam meglepni.:)
2012. máj. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!