Kezdőoldal » Ünnepek » Anyák napja » Nagyon gáz anyák napja után 1...

Nagyon gáz anyák napja után 1 nappal felköszönteni anyámat?

Figyelt kérdés
Nagyon szégyellem magam, de nem köszöntöttem fel tegnap. Mit tegyek?

2012. máj. 7. 10:54
 1/10 anonim válasza:
100%
Mond el neki, köszöntsd fel és adj neki ajándékot. Jobb, mintha egyáltalán nem köszöntenéd fel.
2012. máj. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Köszöntsd fel mihamarabb!!
2012. máj. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
0%
Kérdezd meg tőle: Tegnap volt anyák napja? Nem baj, mára elmúlott. :D
2012. máj. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Sokkal nagyobb gáz, ha ma sem köszöntöd. Menj el hozzá ma.
2012. máj. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%
ha bocsánatot kérsz a késlekedésért, megpuszilod, és elmondod, hogy szereted, akkor oké!!! ja amúgy sem gáz!!! "anya elfelejtettelek felköszönteni tegnap, ne haragudj, de így utólag boldog anyák napját!!!" de még emellett mondhatsz mást is!!!
2012. máj. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Anyák napja...Nos ez olyan dolog, hogy egy anyukát anyák napja nélkül is nyugodtan meg lehet puszilgatni, ölelgetni, bár mikor.Sőt, az a legjobb, ha nem csak anyák napján.Én még azt sem igénylem, hogy virágot kapjak.Legjobban egy szeretetteli ölelésnek örülök.

Szóval, szerintem nem gáz...

2012. máj. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%
Jobb később mint soha ;)
2012. máj. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
84%

Tévedsz, ha azt hiszed, hogy bármikor odamehetsz hozzá és ölelgetheted, puszilgathatod.

Sajnos velem fordult elő, hogy lányom (20 éves)nem köszöntött fel Anyák napján, csak másnap kért bocsánatot e-mailben. Közlöm, hogy nagyon fájt.

Hozzáteszem, hogy vidéken lakom, távol tőle, tehát nincs módja hozzám bújni, stb.

Elnézem neki, mert érettségi vizsgákra készül, de elfelejteni nem tudom.

2012. máj. 8. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%
Így visszanézve ez a szégyellem magam nagyon rossz hozzáállás! Oké hogy késtél egy napot, de nem dől össze a világ, gondolom elmondtad neki hogy szereted és vettél neki egy virágot.
2012. máj. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Nem köszöntötted fel időben és most összedől a világ?

Ne aggódj ennyire,felköszöntöd és hidd el hogy nagyon örülni fog neki...hisz az anyukád :)

2012. nov. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!