Kezdőoldal » Ünnepek » Anyák napja » Anyukák meséljetek! Milyen...

Anyukák meséljetek! Milyen volt az anyák napi ünnepség?

Figyelt kérdés

2013. máj. 11. 22:07
 1/8 anonim válasza:
86%
nekünk mindíg nagyon"szemét" módon csinálják meg, mert a gyerek az ölünkbe ül és átölel , és a fülünkbe mondja a verset, idén az ovónéni írta kicsit vicces is volt, de nekem mindíg patakokba folyik a könnyem, én ilyen hülye bőgős vagyok :) volt egy kis játék is a gyerkőcök elbújtak egy paraván mögé, csak a kezüket dugták ki egyesével, és ki kelett találni a saját gyerkőcünket. persze egyből felismertem a kezéről is. És főztek nekünk teát, meg rajzoltak :)
2013. máj. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
igen..én is ilyen bőgős vagyok,jövőre már az én kislányom is versel majd..
2013. máj. 11. 22:25
 3/8 anonim válasza:
Már nagyon várom, pénteken lesz! (életem/életünk legeslegelső anyák napja). Ahogy ismerem magam, mióta megszületett a kisfiam bőgni fogok...
2013. máj. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
még mindig én : amióta megszületett a kisfiam, sokkal érzékenyebb lettem, többször elsírom magam (így akartam).
2013. máj. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Megható...szép műsort adtak elő, az én fiam nem szeret szerepelni, de azért szépen elmondott két mondatot, a szemeim végig könnyben álltak, de a leg szebb az volt amikor átadta a virágot és a kis ajándékát, megdícsértem és az a boldog mosoly (a szemei is nevettek) amivel megajándékozott, az volt a leg csodásabb!!!
2013. máj. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 zabmester válasza:
86%
Csodás volt:) A tavalyi nem sikerült túl jól, volt némi szervezési/ültetési probléma, ami eléggé a műsor rovására ment, de idén nagyon nagyon jó volt. Annyira édes volt a fiam, hogy el nem tudom mondani. Ahogy ott álltak kint, és közben folyamatosan mosolygott rám azzal a huncut ábrázatával... :) Meg a versét is nagyon szépen mondta, persze nem egyedül még, kettesével-hármasával mondtak verset, meg néha picit belesegített az óvónéni, de hát ők még az ilyenektől nem jönnek zavarba, mondták szépen tovább mosolyogva. Utána adtak a gyerekek virágot, meg sütit is, amit ők maguk sütöttek (persze nem egyedül:)) szóval nagyon szép volt az egész.
2013. máj. 11. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
85%
Enyém nagyon szép volt én issírtam kőzbe .
2013. máj. 12. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Nekem már 37 éves a lányom, de minden évben eszméletlenül csodálatos anyák napi köszöntésben van részem. Az idén tervezett diplomákat, OKJ-s képzésről szóló okleveleket, amelyekben elismer mindenféle anyai tevékenység doktoraként, mestereként, szakembereként. Szóval az anyák napi köszöntés felnőtt gyermeknél is csodálatos.
2013. máj. 13. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!