Kezdőoldal » Ünnepek » Anyák napja » Nagyon nyomós lenne, ha anyák...

Nagyon nyomós lenne, ha anyák napján felköszönteném a kedvenc tanáromat?

Figyelt kérdés

Olyan nekem, mintha a második anyám lenne. Idén elég sok lelki problémám volt, és nagyon sokat segített nekem. Nagyon szeretem őt és szeretném felköszönteni, de nem tudom, hogy ez nagyon nyomulás lenne-e.

18/l



2015. ápr. 13. 20:58
1 2
 1/15 anonim válasza:
33%
Szerintem semmi külös nem lenne benne, feltévve, hogy nem adsz neki semmit, ha nem csak simán boldog anyáknapját..ez olyan mintha boldog karácsonyt kívánnál..
2015. ápr. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
96%
Lehet, hogy zavarba hoznád. Inkább pedagógusnapon, vagy tanév végén fejezd ki a szereteted.
2015. ápr. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Anyák napján az édesanyánkat, nagymamánkat köszöntjük fel, és nem a kedvenc tanárnőnket. Ő nem az anyád. Van neki gyereke nyilván majd ő felköszönti. Ha szereted, és meg akarod köszönni a sok jót amit érted tett, megteheted bármikor, de ne kapcsold az anyák napi ünnephez.
2015. ápr. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
92%

Nyomós?

amúgy szerintem elég gáz...

2015. ápr. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Inkabb ne. Ott van pedagogusnap, a szulinapja, nevnapja, evzaro stb. Anyak napjara fura lenne felkoszonteni.
2015. ápr. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Az is elég gáz, hogy ilyeneket írsz, hogy "nyomós" (az mi a fene??), az meg pláne, ha anyák napján egy tanárt köszöntesz fel...
2015. ápr. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Ő ettől még nem az anyukád. Tényleg meg vannak erre a megfelelő napok, amikor megteheted.

Pláne, ha híre menne! Nagyon menne rólad a susmus az osztályban meg a tanárnőről is.

2015. ápr. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
A hálád kifejezéséhez nem kell várni bármilyen ünnepet, bármikor megteheted... én nem az anyák napját választanám erre a célra a helyedbe!
2015. ápr. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Szerintem felköszöntheted, és elmondhatod neki, hogy mennyit segített neked, és hogy pótmamáként tekintesz rá. De ne legyél túl szirupos, mert az neki is kellemetlen lehet.
2015. ápr. 14. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Alap esetben azt mondanám, hogy anyák napján fura egy olyan nőt felköszönteni, aki nem az anyukád, nagymamád, keresztanyukád.

De ha sokat segített neked és tényleg olyan második anyukaként gondolsz rá, akkor rendben van és biztosan örülni fog neki. Egyáltalán nem nyomulós, hiszen mindketten nők vagytok, semmi félreérthető nincs benne.

2015. ápr. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!