Kezdőoldal » Ünnepek » Anyák napja » Egy jó anyák napi verset?

Egy jó anyák napi verset?

Figyelt kérdés

Szeretnék anyának egy szép anyák napi verset találni! Csak hát még nem igazán láttam olyat ami nekem tetszett (vagy már mondtam neki régebben vagy sokkal kisebbeknek való stb.). 7. osztályos vagyok szóval a hosszúság nem gond (csak hát azért ne legyen nagyon hosszú se:D)

nekem teljesen mindegy hogy milyen jellegű a vers lehet vidám szomorú is!!

A verseket pedig előre köszönöm!!



2016. ápr. 2. 08:25
 1/3 anonim válasza:
Szia! Nagyon édes vagy, hogy verset szeretnél tanulni anyák napjára. :) Ha már kb. 4 soros verset írsz anyukádnak arról, hogy mit jelent neked, vagy versbe foglalsz egy szép emléket, tuti sírni fog, és nagyon tetszeni fog neki. Szóval bátran írj magadtól, és hidd el, hogyha nekikezdesz, sokkal könnyebben fog jönni, mint első elgondolásra. :) Innen: [link] néztem párat, leírom a címüket, nem tudom, tetszenek-e majd: Áldás a szülőkre, Pákolitz István: Anyámnak, Dsida Jenő: Hálaadás, Édesanyám ( kettő van belőle, de az első nagyon kedves), Áldás, Édesanyámnak.
2016. ápr. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2016. ápr. 5. 18:57
 3/3 anonim válasza:
Tök jó fej vagy! Bár verset nem tudok.
2016. ápr. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!