Kezdőoldal » Ünnepek » Anyák napja » Mit vegyek Anyák napjára?

Mit vegyek Anyák napjára?

Figyelt kérdés
Gondolkodtam azon, hogy Bemegyek valamilyen boltba, ahol lehet színes es mintás bögrét kapni, es veszek meg egy virágot, es beleultetem. Es akkor egy vidám hangulatú bögrében van egy szép virág!:) Szerintetek ez jo ötlet? Legyszives meg plusszba irjatok ötleteket, ha esetleg ez nem tudnam megvalósítani (14 eves vagyok, lany, anyu pedig 46)

2016. ápr. 24. 08:32
 1/2 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam, hogy hétfőn tudnék bemnni a városba. (25.-e) es akkor olyan ötlet kellene, ami kibír több mint 5 napot! Vasárnap van ugye anyák napja, es az majdnem 1 hét!
2016. ápr. 24. 08:34
 2/2 anonim válasza:

Szerintem ez jó ötlet,főleg ,ha anyud szereti a virágokat,akár simán csak bemehetsz egy virágoshoz és vehetsz egy cserepes virágot.


Készíthetsz mellé egy képeslapot,köszönő lapot is.


Vagy süthetnél valami nagyon finom muffint is,az nem bonyolult. ;) (fél óra és kész)



Én egy tortát fogok sütni ,még anyáknapja előtt fogom odaadni.

Pénteken készítem majd el (akkor csak 5 órám lesz) ,aznap fogom meglepni vele ,mivel apum vasárnap elmegy és szeretném,,hogy ő is egyen belőle.

2016. ápr. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!