Kezdőoldal » Ünnepek » Anyák napja » Megható anyák napi idézetek?

J.Szandra kérdése:

Megható anyák napi idézetek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Anyának anyák napjára szeretnék egy kisfilmet összeállítani. Célom, hogy minél meghatóbb legyen és ebben kérem a ti segítségeteket! Szeretnék néhány extra megható idézetet! Aki tud, kérem segítsen! Előre is köszönöm!

2017. máj. 6. 13:24
 1/4 anonim válasza:
100%

Szia :) Nekem ezek a kedvenceim, hátha valamelyik neked is tetszik.


Néztem anyut, ahogy megtesz mindent, és rájöttem, hogy soha nem leszek képes teljesen elszakítani magam tőle. Nem számít, mennyire vagyok erős vagy gyenge, anyu a részem, épp olyan fontos, mint a szívem. Soha nem leszek olyan erős, hogy meg tudnék lenni nélküle.


Az anyai szeretet kritikátlan, önzetlen és önfeláldozó, az anyai szeretet mindent megbocsát: a hisztizést, a könnyeket, a közömbösséget, a hálátlanságot vagy a kegyetlenséget is. Az anyai szeretet egy fekete lyuk, ami elnyeli a bírálatot, felment minden vád alól, megbocsátja az istenkáromlást, a lopást és a hazugságot, és még a leggonoszabb cselekedetet is olyasmivé változtatja, ami nem az ő hibája.



Te adtál nekem életet, és ami még fontosabb, leckéket arra, hogyan kell élni. Te vagy minden jónak a forrása, amit elértem életem során. Mami, köszönetet mondok mindazért, ami vagy és ami én vagyok.


Köszönöm, hogy elviselted az elviselhetetlent. Hogy valamit teremtettél a semmiből. Hogy üres zsebekből is képes voltál adni. Hogy szerettél bennünket, mikor nem volt bennünk semmi szeretetre méltó. Köszönöm, hogy a lehetetlent is megoldottad egyetlen mosolyoddal.


Egyetlen nyelv sem tudja kifejezni az anyai szeretet hatalmát, szépségét és hősiességét.


Az anyák, ha észreveszik, hogy már csak négy szelet pite maradt a

tányéron öt emberre, akkor azonnal közlik, hogy személy szerint ők

sosem rajongtak a pitéért.

2017. máj. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
87%
Az én anyukám nem szereri az ilyen idézeteket, mindig viccelődik vele, amikor anyukák facebook falán valaki mástól kapott, vagy netről másolt szövegét látja. Ezzel szemben nagyon meg tud hatódni, ha valami eredeti, vagy saját magam által írt szöveggel, vagy ötlettel köszöntöm fel, nem számít, ha nem a legköltőibb, de tőlem van, és szeretettel írom. Talán ezt próbáld meg te is.
2017. máj. 7. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
41%

Zöld erdőben jártam,

Édesanyám láttam.

El akart vetetni

Szabad e nevetni?

2017. máj. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Az első nekem nagyon tetszik :)
2018. ápr. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!