Kezdőoldal » Ünnepek » Anyák napja » Nem kínos valaki más anyjának...

Nem kínos valaki más anyjának küldeni Anyák napi lapot?

Figyelt kérdés
Egy ideig éltem ezzel a családdal és eszembe jutott, hogy küldenék lapot, de nem lenne ez kicsit fura, főleg a gyerekek szemében? Kivált, hogy eddig sose küldtem semmit Anyák napjára, megvan már tíz éve, hogy náluk voltam (külföldön) csak karácsonyi lapot szoktunk váltani. Nem szeretnék tolakodó lenni sem ragacs. Vagy csak túlbonyolítom? Ti mit szólnátok hozzá, ha valaki másnak a gyereke küldene nektek Anyák napi lapot?

2017. máj. 9. 01:16
 1/6 anonim ***** válasza:
83%

De igen az, nem is illik és nem való, én amondó vagyok. Az anyák napja az mindenkinek a "magánügye", az emberek a saját anyjukat köszöntik, azelőtt tisztelegnek és nekik hálásak, nem egy idegen anyjának.

Lehetsz te hálás neki és kifejezheted a köszönetedet az év bármelyik napján, akár mindennap, de anyák napján nem.

2017. máj. 9. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Kínos és megmosolyogtató.
2017. máj. 9. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Hogy éltél velük? Ők voltak a nevelőszüleid? Akkor nem ciki szerintem.

Ha pl. cserediák voltál ott egy ideig, akkor fura lenne nagyon.

De miért jutott most ez egyáltalán eszedbe, ha már ilyen régen voltál náluk és eddig sose küldtél lapot anyák napjára?

2017. máj. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
68%
Igen, amennyiben nem anyád az illető logikus hogy minimum furcsa anyák napján felköszönteni.
2017. máj. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
De nagyon kínos!
2017. máj. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igazából magam sem tudom, miért jutott eszembe, valami általános szeretethullám vagy micsoda, meg idén több figyelmet szentelek Anyák napjára, ezért lehet. Szerintem a mamák nincsenek ünnepelve eléggé, és egy ajándék vagy lap barátoktól is kedves lehet, már csak elismerésképpen, csakúgy, mint szülinapra, például. De ez csak a szerény véleményem, néha eszembe jutnak ilyenek (lehet, hogy az agyam összemixelte a Nők napjával :D) Nem nevelőszülők, inkább a cserediák-féle ügyhöz volt hasonló. Köszönöm mindenkinek a választ.
2017. máj. 9. 23:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!