Kezdőoldal » Ünnepek » Anyák napja » SOS! Anyák napi ajándékötletek?

SOS! Anyák napi ajándékötletek?

Figyelt kérdés

Nagyon szégyenlem magam, de még nincs ajándékom édesanyámnak. Addig keresgettem a tökéletes ajándékot, hogy végül itt állok 2 nappal előtte és nincs ajándékom. A neten csak olyanok vannak, amit már odaadtam neki legalább 2x. Valami ötletes, de olyan, amit „gyorsan” meg lehet csinálni,de még beszerezhetők az alapanyagok?

Előre is köszönöm!


2018. máj. 4. 18:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Töltsetek együtt egy napot, hívd meg egy jó helyre ebédelni, vagy vidd el valahova. Ezek többet érnek, mint bármilyen tárgy, legalábbis számomra.
2018. máj. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen,eredetileg én is ezt szerettem volna, szerintem is ez lett volna a tökéletes ajándék. Csakhogy anyum vasárnap nem lesz itthon egész nap. Csak reggel és este. Gondolkozom varráson. Szerintetek? Vagy már túl késő nekikezdeni?
2018. máj. 4. 22:20
 3/3 anonim ***** válasza:
Kreatív nem vagyok, utoljára az óvodában és az általános iskolában készítettem sk dolgokat. Sétálni, beülni ide oda meg ,bármikor lehet. Sz'al idén sem tértem el a szokásomtól, egy nagy doboz konyakmeggy és egy cserepes szegfű (ilyen még nem volt). Már át is ültettem egy nagy cserépbe és lapátoltam rá jó sok földet. Isteni az illata.
2018. máj. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!