Kezdőoldal » Ünnepek » Anyák napja » Anyósomnak anyák napjra nem...

Anyósomnak anyák napjra nem szeretnék virágot adni?

Figyelt kérdés

Szerintem ilyenkor mindenki a saját anyukáját ünnepelje. Párommal csak járunk, szóval nem vagyunk házasok. Az anyóst meg egyre jobban nem bírom, szóval ez nem annyira befolyásol.

Szerintetek pofátlanság lenne ha nem vinnék semmit?


2019. ápr. 30. 20:14
 1/7 anonim válasza:
100%

Van aki szerint illik van aki szerint nem muszáj. Én speciel sose vettem neki virágot, nem az én anyám. Ő pedig sose kérte rajtam számon.


Vehetsz neki ha úgy gondolod, talán javítana a kapcsolatotokon, de ahogy érzed.

2019. ápr. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Rendben, csak párom eléggé ilyen anyuci fia és ő mindig vesz anyának, de mondom majd neki h nem kell..

Nem is nagyon szeretnék javítani a kapcsolatunkon..

2019. ápr. 30. 20:53
 3/7 anonim ***** válasza:
79%
Igen, mindenki a saját anyját ünnepli. De mi abban olyan borzasztó, ha a pár együtt megy el a szülőhöz és együtt adja át azt a nyomorult csokrot?
2019. máj. 1. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
40%

nem is ėrtem hogy minek is vinnėl virágot a barátod anyjának..?

Mindenki a sajátját szokta felköszönteni ilyenkor..!

2019. máj. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Na, erről beszélek :D
2019. máj. 1. 09:56
 6/7 anonim ***** válasza:
Én csak az anyukámnak és a nagymamamnak szoktam venni ilyenkor. A párom anyjának minek? Max nőnapon ok, ha neki is veszel (bár ez főleg a pasi részről). Anyák napján nem indokolt szerintem a menynek vagy vőnek is ajándékoznia
2019. máj. 4. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Végül megvettem a virágot, de nem adtam oda.

Szülinapjára, névnapjára kap, de amugy nem, Nőnapon, szerintem nő nőnek ne adjon, anyák napján pedig a gyermek adjon anyukájának, nagymamájának. Ennyi :D

2019. máj. 15. 14:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!