Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Idén a gimnazistáknak van...

Idén a gimnazistáknak van esély hogy megússzák a ballagást, vagyis még nemlesz addig engedélyezve ilyenfajta rendezvény?

Figyelt kérdés
2021. febr. 14. 23:01
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
Biztos nem lesz
2021. febr. 15. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
40%
Irigylem is őket. Igaz, hogy csak kétszer voltam kénytelen ballagni, de iszonyatos krindzs volt mindig is. "Ballag már a vén diák", az, persze, hadd menjenk már a p...ba erről a dögledék helyről, meg a sok seggarc közül, köszi.
2021. febr. 15. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem lesz. Már rég el kellett volna kezdeni szervezni.
2021. febr. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
75%
Megússzák? :D Azért én a gimnáziumi éveimet szeretném rendesen lezárni, csinosan, virágokkal meg elcsépelt idézetekkel, köszi. (ha már szalagavató nem volt) Cringe vagy sem, akkor is hagyomány, nem értem, hogy lehet egy ilyen kedves hangulatú ünnepséget, ami tulajdonképpen a gyerekkorodat zárja le, ilyen negatívan látni. Egy-lét órát az is kibír aki nem szereti a felhajtást...Persze ha a vírushelyzet nem tenné lehetővé, azt el kell fogadni, de a 3-as nem tudom miről beszél, nálunk biztosra mondták, hogy meg lesz tartva. Azért nem akkora energia megszervezni, maximum nem lehet sok vendéget hívni.
2021. febr. 16. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%
Van pár gimis ismerősöm négy külön suliból, két vidéki és két pesti, egyikben se tervezik. Sajnálom őket, mert megvan neki a hangulata.
2021. febr. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

2-es, nem kötelező elmenni a ballagásra, tanítási időben hozol igazolást max. Ennyi. Nem mások örömét kell leokádni, mert neked nem tetszik valami.


Kérdező, nem tudhatjuk még sajnos azt sem, hogy most 2 hét múlva “kinyit”-e az ország vagy sem. A ballagás is nagyon bizonytalan, én úgy gondolom.

2021. febr. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
6-os, most már lehet, hogy nem kötelező, akkor az volt. Meg a család is tombolt volna, ha nem kapják meg a Nagy Élményt. A fényképek azóta is a fiók mélyén vannak a többi százezerrel, soha rá se nézett senki.
2021. febr. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
54%
#4 Tuti lány vagy! Csak a 2. mondatod alapján. A fiúk örülnek ha nem kell végigszenvedjék. Hát még a tanárok hogy unhatják. Én a sajátomat végigszenvedtem, de alsós korunkban sorfal állás után meglógtunk néhányan srácok. Mondjuk az jó bandázás volt. XD
2021. febr. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

8-as, eltaláltad, nem titok, majd legközelebb odaírom :D

De a diákok fele lány mindenhol, szerintem közülük sokan egyetértenének.

2021. febr. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#8 én is csaj vagyok és na bumm én is a falra mászok az ilyen kötelező xaroktól. Ahol lehetett lekéstem :D


Sőt a szalagavatómnak is csak annyi értelme volt, hogy egy csinos ruhával gazdagabb lettem

(btw már meg sincs🤦🏻‍♀️)

2021. márc. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!