Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Ballagási szöveg írása 8-oskén...

Ballagási szöveg írása 8-osként, van ötletek hozzá?

Figyelt kérdés

8-os vagyok, és nekem kell megírnom a ballagási szövegemet az osztályomhoz.

Magamról:

4 éve járok ebbe a suliba, így én nem voltam végig ezzel az osztállyal.

Az osztállyal való viszonyom eléggé nehézkes volt az elmúlt éveimben. (csúfolódás, kiközösítés...)

Osztályról:

Sok csúfolódás, sokan bukásra állnak, tanároknak való be szólógatások de mégis egy össze tartó osztály


A kérdésem az lenne, hogy mégis mit írjak bele a szövegbe.

>Mit kéne?

>Hogy nézzen ki?

>Nálatok milyen volt?


Esetleg tudnátok ötleteket adni?


Kérlek a hülyeségeket mellőzétek.



#ballagás #szöveg #8. osztály #Ballagásiszöveg #sulivége
2021. máj. 26. 16:05
 1/3 A kérdező kommentje:
Az is jó, ha valaki segít megírni
2021. máj. 26. 16:06
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Inspirációnak meghallgathatod a tavalyi pannonhalmi srác búcsúszövegét, ami annyira felkapott lett. Az is arról szól, hogy eleinte nem érezte ott jól magát, aztán szép lassan megszeretett mindent és mindenkit. Te is leírhatod, eleinte milyennek tűnt számodra ez a suli, ez az osztály.

https://www.youtube.com/watch?v=arYtakJA5SY


De írhatsz arról, hogy mit kaptál ettől az iskolától, az osztálytársaidtól. Kik és mivel segítettek beilleszkedni. Feleleveníthetsz pár emlékezetesebb pillanatot is. A végén esetleg fejezd ki a reményedet, hogy tartani fogjátok a kapcsolatot.

2021. máj. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
28%
Esetleg meséld el az igazat, hogy mennyire nem szereted az osztálytársaidat.
2021. máj. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!