Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Unokahúgom nyolcadikos ballagá...

Unokahúgom nyolcadikos ballagására mit lehetne venni? Ékszerek már sok van neki, de maradandó ajándékot szeretnék. Árban 15-20 ezerig milyen ötletetek van?

Figyelt kérdés

2021. máj. 27. 07:40
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
88%

Én egy rövidebb nyelvtanfolyamnak örülnék, amivel belekóstolhatok egy új nyelvbe. De én ilyen tanulós vagyok, nem tudom, ez másnál játszik-e.

Vagy egy ajándék utalvány egy parfümériában, drogériákban, ha szeret vásárolni.

2021. máj. 27. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
4%
Moped autót, vagy moped autós jogsira irasd be. De az nem 15-20 ezer. Akkor vond össze a szülinapi+karácsonyi ajándékának és akkor az éven ezt kapja tőled. Egy jogosítványt mopedre.
2021. máj. 27. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
24%

Én pénzt adnék.Azt viszont tudd, hogy nagy eséllyel azt a pénzt te nem a gyereknek adod, hanem a szülőknek. (


Nekem ennyi idős koromban soha nem engedték meg a szüleim, hogy ekkora összegekkel a pénztárcámban járkáljak suliba, hanem elszedték és 1-2.000-ével adták oda.


Mondjuk az én időben (értsd: amikor végzős voltam az általános iskolában, a 90-es évek végén)akkor ez a pénz még óriási összegnek számított, nem úgy, mint ma.


Te ismered az unokahugodat (ha nem, az elég nagy baj, mondjuk nem a mi bajunk).


Én megkérdezném őt is és a szüleit is, hogy mire lenne szüksége/szükségük.Ha valami méregdrága dolgot mondanak, (új okostelefon, új tablet, új laptop, új okosóra, új okostévé, új egyéb okoseszköz), akkor pedig nyilván nem vennék neki toronyórát láncostól (azt senki ne várja el senkitől, hogy 200.000-300.000-es ajándékokkal állít be a 8.-os ballagásra, főleg, hogy akkor mit adsz a gimis ballagásra, mit adsz diplomaosztóra? stb.), hanem akkor ajándékutalványt adnék az adott műszaki szakáruházba, abban az értékben, ami NEKEM anyagi megroppanás nélkül belefér...

2021. máj. 27. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
85%
Óra?
2021. máj. 27. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
75%
Ennyi infó a találgatáshoz is kevés. Vegyél neki aranyozott buddha szobrot.
2021. máj. 27. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim válasza:
96%
Ajándékutalvány valamelyik megbízható online áruházba (ruha, cipő, kozmetikum).
2021. máj. 27. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
96%

Ha sportol, akkor vehetsz okos karkötőt, ha még nincs neki.


Szerintem is jó az ajándékutalvány DM-be, vagy Rossmann-ba, vagy akárhova.

2021. máj. 27. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
21%
Miért szavazott le mindenki?
2021. máj. 27. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
33%
8. vagyok, én felszavaztam a válaszokat.
2021. máj. 27. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
12%

Én szavaztam le mindenkit.

A 2-es vagyok.

És azért mert engem is mindenki le szavazott.

Szerintem az én válaszom pedig jó volt

2021. máj. 27. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!