Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Milyen hajatok volt ballagasko...

Nikki Cullen kérdése:

Milyen hajatok volt ballagaskor? Konty, fonás,vagy más?

Figyelt kérdés
2021. jún. 5. 18:01
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
Nekem vízesés fonás volt és a vége be volt göndörítve. Egyszerű, de szerintem nagyon szép tud lenni, ha jól van megcsinálva.
2021. jún. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem csak általános sulis ballagásom volt, a gimis a covid miatt elmaradt.

Az általánoson kontyom volt, ami félig le volt engedve. Ezzel csak az volt a baj, hogy a szél az összes hajamat az arcomba fújta, miközben beszédet mondtam. Úgyhogy azt javaslom, hogy mindenképp olyat csináltass, ami vagy nem lóg le, vagy pedig hátul lóg le.

2021. jún. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%

#2 nyami


általánosban félkonty volt, gimiben talán rendes konty, de lehet az is fél volt. diplomaosztóm nem volt bsc-n, msc-n lófarokban volt, addigra már marhára nem érdekelt az egész.

2021. jún. 5. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Rövid. :)
2021. jún. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%
Le volt engedve, mint mindig. Sose csinálok vele semmi extrát.
2021. jún. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
50%
Half updo (magyarul nem tudom hogy nevezik) volt általánosban és gimiben is. Két fehér orchidea volt beletűzve.
2021. jún. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
58%
Kopasz,nyár volt meleg jó volt !
2021. jún. 7. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Konty.
2021. jún. 7. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Nekem elmaradt a ballagás covid miatt, de egy egyszerű frizurát terveztem amit magamnak is meg tudok csinálni

dupla holland fonás a fejem tetején ami összejön egy kontyba, és viragokat akartam bele tűzni vagy valami szép csatot, és így még az undercut-om is látszódott volna.


szerintem érdemes olyan hajat kitalálnod ahol fel van tűzve vagy kontyban van a hajad, mert valószínűleg nagyon meleg lesz és a hajad csak jobban fog melegíteni vagy zavarni fog.


Ezenkívül ha nem nagyon fontos neked ez a fodrász/kozmetikus/stb készülődés szerintem érdemes egy "egyszerű de nagyszerű" frizurát kitalálnod amit előtte kipróbálsz és vagy te egyedül, vagy anyukád/testvéred/barátnők segítségével meg lehet csinálni.

2021. jún. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2021. jún. 9. 05:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!