Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Valami ötlet arra hogy a...

Valami ötlet arra hogy a nyolcadikosokat , valami modernebb és érdekesebb módon ballagtassuk el?

Figyelt kérdés
Tehát kellen valami ötlet , ezzel kapcs , hogy ne olyan unalmas és kínos énekléssel vagy hasonlókkal balagtassuk el őket...Ja és suliba kellene , tehát viszonylag visszafogotabb ötletekre lennék kíváncsi...a lényeg, hogy ne legyen halál unalmas és monoton..

#Elballagtatás #Kreatív ötletek?
2022. máj. 4. 20:25
 1/6 anonim válasza:
100%
Nekem tetszett volna valami kötetlenebb dolog. Szólhatna a zene az iskolában, aki akar énekelhet közben meg mindenki végigmehetne a maga tempójában a kedvenc termein, fotózkodhatnának ahogyan akarnak, beszélgethetnének az emlékekről, beszélgethetnének a tanárokkal, a karbantartókkal, a portásokkal (igen, én őket is szerettem). Ezután lehetne valahogy lazább az ünnepség. A többi osztály feleslegesen áll sorfalat szerintem, ez csak a ballagókról kellene, hogy szóljon. Valahogy lehetne vidámabb hangulatú az egész és nem olyan hosszú. Szólhatna itt is a zene, énekelhetnének, lazán, mand kioszthatnák a díjakat meg az elismeréseket és viszonlátás'. Az egész nekem egy annyira monoton, vontatott esemény volt. Végig untam az egészet. Mire végigmentünk az összes termen, lejártam a lában, utána meg álldogálhattunk a tűző napon.
2022. máj. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%

elsőnek.

Elég elképzelhetetlen, és megoldhatatlan az ötlet amit írsz. Képzeld el, hogy mondjuk 3 osztály ballag. Osztályonként 25 diák. 75 diák ballag. 75 diák menne amerre lát, leállnak órákig beszélgetni, röhögcsélni stb. Ezt mégis hogyan? Megszabod, hogy hány percig maradhatnak a ballagók egy teremben? vagy hány percig beszélgessenek.. majd tessék tovább menni, mert még van 70 diák aki menne oda. Addig mit csinál a többi osztály akik azért vannak, hogy a ballagoktól elbúcsúzzanak? Vagy a vendégek akik azért jöttek, hogy lássák amint ballag, búcsúzik a gyerek az iskolától? 75 diák a szél minden írányában menne az orruk után. Ha meg az ötleted szerint osztályonként mennének termekbe, akkor közlöm, most is ez van. Én 1 dolgot vezetnék be az idétlen lufi eregetés helyett. ( el se hinnétek, hogy mennyi madár pusztul el a lufik miatt, nem beszélve a kisebb állatokról mint sün, nyúl stb- Én virág helyett,ln minden diáknak egy facsemetét adnék. AMit mondjuk osztálypénzből lehetne megvenni, és mindenki választhat milyen fát szeretne. Ezt a fát kérném, hogy ültessék el. Akik kertes házban laknak azok akár a saját kertjükben, akiknek nincs kertjük azoknak előre tervezett helyre. Évekkel később ha a diák arra jár, megnézheti, hogy mennyit nőt a ballagási fája.

2022. máj. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
97%
Nyilván mindenki abba a terembe menne, ahol volt is órája/ osztálytermébe. Nekem ks rengeteg olyan terem volt, ahova a négy év alatt be se tettem a lábam, oda nyilván nem mennék be. De ez egy ötlet volt amúgy. A többi osztály teljesen felesleges oda, én is utáltam ott lenni mások ballagásás, sorfalat állni a tűző napon stb. A termeket bemennék nekik feldiszíteni, de utána jönnék haza. Azt írtam hogy a végigsétálás helyett lehetne ez, a többi osztály nem lenne bent a suliba, a rokonok meg amúgy is kint várakoznak. Én nem fogom a te ötletedet leszólni, mert szerintem jó ötlet a fa ültetés.
2022. máj. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
31%
kilőni őket az űrbe a g#cibe
2022. máj. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :))
2022. máj. 9. 08:32
 6/6 A kérdező kommentje:

A második válaszolónak , igaza van de nem írtam le , hogy itt max 40 -en lennénk tanárokkal és szülőkkel együtt , tehát csak a "mi" nyolcadikosainkat ballagtatnánk el , és nem az egész suli minden 8.-as gyerekét, azaz ez max 1-2 órás lenne egy teremben , és ehhez kellett volna valami ötlet , hogy mivel "szórakoztassuk" őket, ami nem annyira ciki és monoton... Amúgy a csemetés ötlet egész jó

:)

2022. máj. 9. 08:39

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!