Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Mennyibe kerül egy ballagási...

Mennyibe kerül egy ballagási csokor?

Figyelt kérdés
Elő virágú ballagási csokrot szeretnék csináltatni a barátom ballagására benne egy kis dísszel,nem szeretnék se olyan kicsit, se hatalmasat vagyis közepeset, viszont nem vagyok tisztában vele hogy mennyibe kerül. Abba reménykedem hogy kb ilyen 5-8 ezer körül ki jön mert nincs rá több pénzem.
2023. ápr. 7. 22:10
 1/5 A kérdező kommentje:
Tudnátok esetleg ötleteket küldeni hogy kb szerintetek melyik a szép ?
2023. ápr. 7. 22:13
 2/5 A kérdező kommentje:
Egy éve vagyunk együtt a baratommal , de sokan mondták hogy lánynak nem illik virágot adni meg hogy inkább vegyek mást de ballagáskor szerintem illik vagy inkább ne? Szerintetek? Én nem vagyok vele tisztába nem szoktam járni ballagásokra.
2023. ápr. 7. 22:17
 3/5 NTBS ***** válasza:
64%
Néhány ezer forintba.
2023. ápr. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Fiunak nem adnék virágot. Úgyis kap a családtagoktól. Barátnőként en valami kreatívabb dologban gondolkodnék. Keress rá a gentleman csokor-ra. Ez olyan jópofa. Akár te is meg tudod csinálni- hurkapálcára egy kis pia, egy szivar, csoki, vagy amit szeret. Amúgy ha negis a virág mellett döntesz- ballagás idején felviszik az árakat, de különleges pl fiunak egy szál flamingó virág zölddel. Ha több szalas, minde. Szál virágot 1000 forinttal számolj+ a zöld hozzá.
2023. ápr. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Kései Sirató ***** válasza:

Vigyél csoki csokrot!


[link]

2023. ápr. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!