Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Gimnáziumi ballagásra mennyi...

Gimnáziumi ballagásra mennyi pénzt szokás adni manapság ajándékba?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 30. 10:30
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem én összességében 40 ezret kaptam, úgy hogy összesen 3 ember volt azokkal együtt is anyuék. Mert a kedves rokonaim le se szartak. Hogy szerintem nem a vagyon a lényeg, hanem hogy ki szeret annyira igazán hogy megtisztel csupán a jelenlétével.
2023. máj. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
100%

Attól is függ, milyen közeli rokon, ismerős a ballagó.

Attól is függ, milyenek a lehetőségeim.

Egy olyan összeget adnék, amiről azt gondolnám, aki kapja, örülni fog neki, én pedig azt érzem, nem maradtam szégyenben. Én általában a környezetemhez képest gavallér vagyok, inkább magamtól vonok meg valamit, de szeretek adni. Persze ez nem megy a megélhetésemre, de csak mosolygok a kollégámon, aki külföldi útjáról a külföldön vett helyi dalos CD-ről MÁSOLT CD-ket adta ajándékba a munkatársainak...

Ha a ballagás után meg is hívnak vendégségbe, akkor a vendéglátás rám eső költségének legalább a dupláját szerintem illik odaadni.

2023. máj. 26. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 NTBS ***** válasza:
Amennyit oda szánsz jó szívvel.
2023. jún. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!