Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Héliumos lufi meddig repül?

Héliumos lufi meddig repül?

Figyelt kérdés

Vidékre megyünk ballagásra, ott nincs semmi (nincs kocsi sem). Pestről vinnék lufit, de akkor azt nyilván előbb kell megvenni legalább egy, de inkább két nappal.

Élne addig vagy így felesleges?


2023. jún. 6. 16:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Sokáig repül, de két nap alatt általában összelottyad, nem szép már.
2023. jún. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Vidd magaddal a héliumot, fújd fel ott.


[link]

2023. jún. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Vagy beszéld meg a helyben lévőkkel.

Én három nappal hamarabb megyek, mert megígértem, hogy segítek a készülődésben "mostohámnak", a virág nem élné túl. Megrendeltem telefonon, és együtt elhozzuk a ballagás reggelén.

2023. jún. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

3, Szerepel a kérdésben, nincs ott semmi. Pici falu. Nincs kocsink, a családban senkinek sincs. Úgyhogy a helyben intézés nemigen opció. :)

Virágot is úgy visszük, hogy harisnyavirágból csináltatunk ballagási csokrot egy kézműves hölggyel, mert az így szállítható vonaton is szatyorban.


De köszi, így asszem elengedem ezt a lufis ötletet.

2023. jún. 7. 13:43
 5/8 Thunderfairy ***** válasza:
61%
Ez egy környezet szennyező megoldás. Jobb ötlet esetleg?
2023. jún. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#5: Állítólag már abból is van környezetbarát...


[link]

2023. jún. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Mi a környezetszennyező abban, hogy kap a gyerek egy lufit, amivel végigvonul a falun, majd otthon az ágyához kötözi, amíg még lebeg?


Ne láss már olyat a kérdésembe, amit nem írtam, nem szervező vagyok, nem lufireptetést terveztem egy egész évfolyamnak, csak egy darabot a keresztlányomnak cuki ballagásos mintával a csokor mellé.


De ahogy írtam, elvetettem az ötletet, úgyhogy megnyugodhat az örökzöld lelked.

2023. jún. 7. 19:38
 8/8 anonim ***** válasza:
50%
ha még nem teljesen beszélt le róla a sötétzöld válaszoló, esetleg megpróbálhatnátoka fólia lufikat (amik ilyen keményebb, zörgős anyagból vannak, nem abból a puha nyúlósból) én nem viccelek, három évesen kaptam olyanból egy szivecskét egy vásárban, és még 14 éves koromban is volt benne némi levegő (egy ideje akkor már tudományos kísérletként tartottuk), persze akkor már rég nem repült. de mert fix méret és nem nyúlik, jóval lassabban ereszt mint a sima lufi.
2023. jún. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!