Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Diploma osztóra ajándék?

Diploma osztóra ajándék?

Figyelt kérdés
A barátom most végzi az egyetemet (informatikus). Milyen ajándékkal kedveskedhetnék neki? Egyáltalán szoktak diploma osztáskor ajándékozni?
2012. jan. 17. 11:46
 1/8 anonim válasza:
40%

Nem tudom mennyi pénzed van, én a szüleimtől egy arany Rolex-et kaptam a diplomaosztómkor:) Mások kocsit, megint mások ékszert. A diploma elég komoly dolog, éppen ezért általában elég komoly ajándékokat adnak.


On the other hand a barátnőmtől viszont bárminek örülnék, ha nincs pénzed nem baj, vidd el vacsorázni, utána otthon egy jó cida, és már minden rendben is van:) De komolyan, akármit adsz neki örülni fog szerintem:)


Írnék még ötleteket igazából ha leírnád hogy mennyit szánsz a dologra.

2012. jan. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segitséget!

Én értem,hogy a diplomaosztó nagy dolog, de nálunk senki sem ajándékoz autót a gyerekének. :)

Sajnos, sokkal-sokkal szerényebb az anyagi helyzetünk. :(

Úgyh inkább valami apróságra gondoltam.

Egy szép órát ki is néztem neki (megjegyzem ez volt az egyetlen model, amiben biztos voltam, h tetszene neki meg hordaná,mert nagyon válogatós, de azt néhány hónappal ezelőtt megvette magának :( ) Úgyh az óra kilőve...

Márkás toll szintén kilőve, mert úgysem lenne rá szüksége, nem is emlékszem, h láttam-e valaha irni :D, mármint nem billentyűzeten. :D

Esetleg vmi italt? De az nem túl személytelen?

2012. jan. 17. 14:33
 3/8 anonim válasza:

Kár hogy megvette magának az órát, pedig az tökéletes lett volna!


Ha italt akarsz neki venni akkor csak rövidet (és lehetőleg ne kalinka vodkát:D), mondjuk egy jobb fajta konyakot vagy whiskey-t, és akkor tudsz hozzá csináltatni egy "cetlit" (tudom hogy van rendes neve de nem jut eszembe:D) az üveg elejére, valami aranyos üzenettel, esetleg egy fényképpel rólad, és máris nem személytelen.


Ha dohányzik esetleg akkor vehetsz neki még valami szép Ronson, Zippo vagy Bic gyújtót, és gravíroztathatsz rá szintén valami szöveget, mondjuk: "Gratulálok a diplomádhoz, nagyon büszke vagyok rád:) Örökké, Prünike" vagy valami hasonlót:D


A toll is jó ötlet szerintem, hiába "nem szokott írni:D", de abból is csak minőségi, és szerintem azt is gravíroztatni kellene.


Valami hobbija? Sportol? Ha további segítséget szeretnél akkor egy hozzávetőleges büdzsét tényleg írnod kell már:)

2012. jan. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Esetleg aktatáskát szoktak még fiúknak venni, bár nem tudom, hogy egy informatikusnak milyen táska kell a munkához, de ezt te biztos ismered... :)
2012. jan. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

figurás pendrive?


bár felénk egyáltalán nem szokás diplomaosztóra ajándék,én sem kaptam,családban senki,hisz magamnak tanultam,kész.egy vacsinál gratuláltak és ennyi.


De exemnél néztem nagyom,amikor diplomaosztó,utána náluk ebéd,és apuka elé áll többszázezres ékszerrel,meg hogy nem kell kifizetnie a kocsit amit elvileg ugy vettek neki hogy ki kell fizetnia amint dolgozik,meg a nagymamák is a boritékkal.Én meg semmit,hisz nem szokás.

(bár hozzátéve,1 évvel előtte diplomáztam,ő se vett nekem semmit)

2012. jan. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Golyós számológép - [link]
2012. jan. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Lerven István válasza:
Szerintem vegyél neki egy netbookot
2012. febr. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Egy szép pénztárca,vagy egy jó szakkönyv!:D
2012. márc. 16. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!