Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Osztályfőnöknek ballagásra...

Osztályfőnöknek ballagásra milyen ajándékot?

Figyelt kérdés

Segítenétek? Osztályfőnökünknek keresünk ajándékot, de nem nagyon találunk semmit, volt aki a csokiszökőkutat mondta, de az osztály többi része nem efféle ajándékra gondolt.

Szerintetek mi lenne egy osztályfőnöknek való ajándék.

Előre is köszi!


2012. ápr. 29. 12:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Férfi vagy nő? Ha férfi akkor célszerűbb venni neki valami drága piát és az üvegbe gravíroztatni valamit. Mi ilyet adtunk az osztályfőnökömnek mindenki beadott azt hiszem 800 Ft-ot és egy osztálytársam intézett mindent. Igazából nem tudom milyen pia volt meg hogy volt megcsinálva mert nem láttam osztályfőnököm is csak ránézett megköszönte és ennyi. Ha nőről van szó akkor érdemes adni neki egy csokorvirágot mellé valami aprósággal az lehet csoki, bonbon, valami női ital. De ezt inkább nektek kéne eldöntenetek mert ti ismeritek.
2012. ápr. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia, mi egy szép, vékony aranyláncot adtunk annak idején a női osztályfőnökünknek, 22-en voltunk rá, mindenki befizetett egy ezrest. Nem tudom, most ezek mennyibe kerülnek, de szerintem mindenképpen érdemes valami maradandót.

Ha nagyon kreatívak vagytok, akár szerkeszthettek neki a 8 vagy 4 évről egy jó kis könyvet történetekkel, fotókkal, be lehet köttetni könyvkötőnél.

2012. ápr. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

férfi vagy nő? tantárgyai? érdeklődési köre? életkora? általános vagy középiskola?


de egy könyvutalvánnyal vagy vásárlási utalvánnyal nem lőttük mellé - anyum egyszer sportáruházba kapott utalványt a gyerekektől és nagyon örült neki, hogy nem a 900. 100 Ft-os gyertyatartót kapta, pedig csak egy 3000 Ft-os utalvány volt


mi tizenvalahány éve a gimis töritanárunknak pl egy antikváriumból származó latin könyvet vettük, nagyon örült neki

2012. ápr. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 flora08 válasza:
Mi egy szép, bőrkötéses albumot adtunk az osztályfőnöknek, amelyben az osztály tanulóinak tablóképe volt minden oldalon egy fő, plusz mindenki írt a képe alá saját kezűleg egy általa választott idézetet. Nagyon meghatódott, tetszett neki.
2012. ápr. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
mi egy 2főre szóló wellness hétvégét ajándékozunk neki.
2012. ápr. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, szerintem sikerült segítenetek :)
2012. ápr. 29. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!