Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Mi volt az az ajandek es...

Mi volt az az ajandek es mennyi volt az az osszeg (tudom h anyagi helyzettol fugg) amin meglepodtel h ennyivel szurjak kia szemem?

Figyelt kérdés
csak kivancsi vagyok
2012. ápr. 30. 15:43
 1/2 anonim ***** válasza:
54%

Figyelj, 3 gyerekünk van, nem vagyunk szegények,a gyerekek azt sportoltak,olyan órára jártak amire akartak,mindnek ott a lakás amibe majd elköltözthet, jogsi, kocsi.

De semmit sem kaptak ballagásra, csak virágot. és a család többi tagja se adott ezért nekik pénzt.

Nem pénzért tanulnak és nem nekem, hanem maguknak. ezért nem jár pénz. Most akkor engem hova sorolsz? Aki "kiszúrta a gverek szemét a virággal?"

2012. ápr. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát ha összességében még 50.000-et se sikerül összekaparnom a családtól akk nagyon ki leszek borulva... bár titokban reménykedek egy százasban... :D
2012. ápr. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!