Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Ballagási ajándék?

Ballagási ajándék?

Figyelt kérdés
nyolcadikból ballagok. szeretném minden osztálytársamat megajándékozni valamivel. de mivel? valami humorosra gondoltam. (Az egész osztály poénkodós) de ne legyen sértő meg hasonló, egyszerűen csak jópofa!! köszi!

2012. máj. 7. 19:36
 1/3 anonim válasza:
Üdvözletem! Na szóval szerintem ez nem sértő: vedd ki a pénzt az összes tarisznyából meg a pogácsát és szarj bele mindegyikbe! ez egy megoldás.
2012. máj. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Igen a szarosdi nem rossz ötlet xdddd
2012. máj. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kreatív boltokba lehet kapni facsipeszt (simát, színeset egyaránt, kb 30-60 ft erre felénk). Abból vegyél annyit, amennyi embernek akarsz ajándékot. Minden emberkétől kérj / szerezz fényképet (arc képet). Keress a neten olyan oldalt ahol ezekből a képekből tudsz generálni karikatúrát. Azokat csináld meg, nyomtasd ki, vágd ki, ragaszd fel a csipeszre. A ballagási képed mellé tedd oda, celofánnal csomagold be (egy ív celofán erre elég, max kettő, ez is max. 100-200 ft) kis szalaggal bekötöd a tetején és kész. Szerintem jó pofa.
2012. máj. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!