Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Mi legyek bolondballagáson?

Mi legyek bolondballagáson?

Figyelt kérdés
8. osztályos vagyok, és nem tudom, minek öltözzek be bolondballagáson. Adjatok már néhány tippet
2012. máj. 22. 21:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Már általánosban is van ilyen? A mi időnkben csak gimiben volt... Nálunk sok volt a terhes asszony, röhögtek is rajta eleget a tanárok. Fiúk közül a cigányzenész vitte a prémet az egy húros hegedűvel.
2012. máj. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ilyenről még nem hallottunk.

Bővebben?

2012. máj. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:

Ez most komoly? Nagyon régóta van már 8.os vidámballagás.

Amúgy kislány, alkoholista, rocker, túrórudi, motoros, ha fiú vagy akkor r*banc.. Ezek a szokványosak. Vagy elmebeteg, takarítónő..

2012. máj. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nálunk 8. ban nem volt ilyen. Gimiben pedig volt ott mi egységesen öltöztünk be a lányok tehenészlányoknak öltöztek be mi fiúk pedig egyszerű munkás emberek voltunk, sisakkal koszos trikó meg póló volt rajtunk meg szakadt farmer plusz össze mocskoltuk magunkat meg szerszámokkal ballagtunk:D Elég nagy sikere volt.
2012. máj. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
60%
én diáknak öltöznék.
2012. máj. 23. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Fele fiú, fele lány?
2012. máj. 23. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem add magad.
2012. máj. 23. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én hasonlóan voltam öltözve, mint a képen látható.Persze nem voltam félmeztelen.Olyan piros sapka volt a fejemen, mint a nő botján van és rá volt varrva egy trikolor.

Egy kis ötletességgel hasonló öltözék könnyen előállítható, akár lepedők, terítők segítségével is.Szerintem nagyon eredeti, nem sok embernek szokott eszébe jutni ...

2012. máj. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

[link]


Itt a link, hozzá az előbb lemaradt...

2012. máj. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nálunk a lányok pizsamába voltak a suliban egész nap, macival a kezükben, nagy szőrös rózsaszín mamuszban :)
2012. máj. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!