Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Ballagási beszédet kell...

Ballagási beszédet kell írnom, mit írjak bele?

Figyelt kérdés

2012. jún. 3. 11:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Azt mi honnan tudjuk? XD

Amúgy szerintem írd bele, hogy fájó szívvel hagyjuk itt az iskolát, felsorolsz néhány helyet, nálunk pl volt konditerem, meg hogy nehéz a búcsú a barátoknak, köszönd meg a tanároknak a sok új tudást, és a türelmüket, mondd hogy szerettél odajárni, kezdj el valami rizsát, hogy hamarosan kilépünk a nagybetűs életbe, a munka világába... ilyenek jutottak most eszembe:)

2012. jún. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

2. megint: Kívánj sok sikert az alsóbb évfolyamoknak tanulmányaik során, a versenyeken... :D


és sztem ne pontozd le az első válaszolót, mert igaza van! Rosszul tetted fel a kérdést! :P

2012. jún. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Theorba válasza:

Bütöttem a Google-ba, hogy "Ballagási beszéd",

és 42 900 találat jött ki. Szerintem, ha ebből néhányat elolvasol, megindulnak majd a gondolataid is.


Sok sikert!

2012. jún. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
ksözönöm mindenkinek sokat segitettetek nem szolom le az elsőt emrt nagyon jó ötletei vannak... köszönöm
2012. jún. 9. 20:41
 5/5 anonim ***** válasza:
Alapból nem így hangzott a kérdés, és nem az enyém volt az első komment, de szívesen! :D Így most én vagyok az első és 2. hozzászóló is:)
2012. jún. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!