Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Milyen ajándékot adjak barátom...

Milyen ajándékot adjak barátom öccsének a ballagására?

Figyelt kérdés
A ballagás ugyan már meg volt, akkor párommal közösen vettünk is neki virágcsokrot, de a ballagási ebéd még csak ezután lesz megtartva. Engem is meghívtak és bár nem várják el, de nem szeretnék üres kézzel odaállítani. Most a közös ajándék kilőve, mert egyetemisták vagyunk, neki ebben a félévben nincs saját jövedelme, így gyakorlatilag szülei pénzéből tudna bármit is venni, de úgy vannak vele, hogy akkor menjen inkább egy nagyobb ajándékba az a pénz. Én ettől függetlenül szeretnék valami jelképes ajándékot adni, bár sajnos kicsi a költségvetés. Bármilyen ötletet szívesen fogadok!
2012. jún. 5. 18:35
 1/2 anonim ***** válasza:
talán örülne egy karórának vagy egy nem túl okos telefonnak.
2012. jún. 6. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
órája már van, a telefon meg szerintem több, mint jelképes ajándék, nincs ennyi pénzem. mellesleg biztos vagyok benne, hogy már így is jobb telefonja van, mint amilyet én tudnék neki venni
2012. jún. 6. 08:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!