Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Menyi pénzt adjak a fiamnak...

Menyi pénzt adjak a fiamnak általános iskolai ballagásra?

Figyelt kérdés
2012. jún. 8. 23:12
 1/9 anonim ***** válasza:
61%
5 ezer ft.-ot.
2012. jún. 8. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
5-10 ezer ft-ot...de ezt nyilván mindenkinek a saját pénztárcája befolyásolja, főleg a mai világban.
2012. jún. 9. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Anyagi helyzetetektől függ. Én 10-et kaptam annó. De attól is függ hogy mellé adtok e valamit mondjuk ékszer, fényképezőgép....
2012. jún. 9. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 darida válasza:
84%

Nem adnék pénzt, sokkal inkább valami személyes ajándékot, amit megtart hosszabb távon is és emlékezetes marad. Konzervativ vagyok, könyvet, ajándékzárgyat(pl gravírozott tollat, órát vennnék), olyat ami emlékezteti az alkalomra és hogy kitől kapta.

A pénz, pl. 5 ezer forint elmegy egy este és már feledésbe is merült.

2012. jún. 9. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is 5-10 ezret mondanék, 14 évesnek még többet akkor se adnék, ha lenne, pont elég neki ennyi. Majd ha gimnáziumból fog ballagni, akkor célszerű többet adni.
2012. jún. 9. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 rullet2002 válasza:
ha jók a jegyei! akkor valmi pénz is adhat és össze hivatott a vendégeid ebédelni!
2012. jún. 9. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
54%
Szülökent nem adnek penzt, azt adjon a többi rokon. Inkabb valami szemelyesebbet. Vagy kerdezd meg töle mit szeretne. (Nalunk az a hagyomany hogy ilyenkor kapja meg mindenki az lsö telefonjat.)
2012. jún. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
0%
Rajzolj neki vmi szépet annak jobban fog örűlni mint egy 10 ezresnek! xDDDD :D
2012. jún. 14. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
62%

Pénzt semmiképp. Bár ha eddig pénzen mérted ezeket a dolgokat, akkor már mindegy...elqrtad. :)

Inkább tudd meg mit szeretne kapni és vedd meg neki azt. Az az egy dolog aminek biztos örülni fog.

2012. jún. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!