Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Lányok, kibírtátok a cipőtökbe...

Lányok, kibírtátok a cipőtökben a ballagást?

Figyelt kérdés
A mi sulinkban több lánynak is annyira fájt a lába a cipőjében, hogy ahogy vége lett a műsornak mezítláb/harisnyában kezdtek el mászkálni a suliban és az utcán, máshol is volt ilyen?

2012. jún. 17. 09:51
1 2
 1/11 anonim válasza:
Volt. Szerintem sok helyen így van.
2012. jún. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
:) Hát ezért nem kell felvenni azokat a cipőket.
2012. jún. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Láttam ilyeneket, de nem értem. Egy ballagás ritkán több 2-3 óránál. Elég gáz, hogy ezt a kis időt ennyien nem bírják ki. Sokkal kevésbé lett volna gáz, ha egy kényelmesebb cipőben mennek, de nem mezítlábaznak utána.
2012. jún. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
10:56 ha nincs hozzászokva a magassarkúhoz és a kemény sarokrész felhorzsolja a sarkát, akkor nem lehet mást tenni, mint levenni a cipőt.
2012. jún. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
92%

Ha nincs hozzászokva a magassarkúhoz, akkor ne vegyen olyat. Ha új a cipő, akkor meg alap a ragtapasz.


Persze mindegy, attól függ, ki mit érez cikibbnek. Én stramm csajnak tartom magam, és égtem volna rendesen, ha egy ballagás után le kell vennem a cipőm. Áttáncolt éjszaka, az más, ott érthető lehet, 6-8 óra tánc valóban megerőltető. De egy óra séta, meg egy óra ácsorgás?

Persze az is érthető, hogy a lányok nagylánynak akarnak tűnni. Csak nem mindenkinek jön össze :D

2012. jún. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Kedves 5. Válaszoló, "stramm csaj"!


Ez nem attól függ, hogy ki mennyire "stramm", hanem a cipőtől.

És nem tudsz sebtapaszt felragasztani, amíg nem tudod, hol fog törni a cipő.

Vettem én is egy új cipőt nemrég, először nagyon kényelmes, majd minél többet megyek benne, annál több helyen tör, és egyre jobban.

A nap végére múltkor 5, azaz ÖT! különböző sebből vérzett a lábam, ebből két helyre eleve tettem sebtapaszt, amit azonban a cipő összegyűrt ledörzsölt.

És nem mentem benne sokat, összesen egy fél-, háromnegyed órát, ha gyalogoltam.

2012. jún. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 DDD97 válasza:
100%
Jajj ismerős! Nem értem mért vesz fel valaki magassarkút, ha kényelmetlen neki/ nem tud benne járni... Csomó lány ott tipegett majdnem elesett meg minden.. meg folyamatosan nyávogott, hogy mennyire kényelmetlen..Én azért vettem fel, mert tudom magamról, hogy tudok, normálisan szépen menni egy magassarkúban, kihúzott háttal... igazából kb. már 3 éves korom óta próbálgattam mindig anyum cipőit szóval a benne való járás az már tökéletesre van kifejlesztve.. másik kérdés, az hogy kényelmetlen/feltöri... nekem pl. egyik magassarkú sem kényelmetlen, lúdtalpam van, és nekem jól is esik, hogy néha így felemeli a sarkam valami.. mielőtt egy ilyen eseményre mész mindneképpen be kell járatni a cipőt... otthon azt vedd fel, abba mászkálj stb... ha meg hajlamos vagy rá, hogy feltöri, vegyél fel harisnyát..
2012. jún. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Egyetértek, ki nem bírja, ne hordja.
2012. jún. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
közületek valaki esetleg?
2012. jún. 17. 15:48
 10/11 anonim válasza:
Én most ballagtam és simán kibírtam. A ballagásom kb. másfél órás volt + még volt egy negyed órás bankett, ahol csak a tanárok ülhettek le... Igaz, hogy már kezdett benne fájni a lábam, de nem vettem le a cipőm. :) Egyébként az osztályomból senkiről nem tudok aki így ment volna haza, pedig egy lányon kívül mindenkin ilyen cipő volt. (jó mondjuk nem az összes lányon 10-15 centis)
2012. jún. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!