Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Általános iskolában milyen...

Általános iskolában milyen ruhában kell ballagni?

Figyelt kérdés
Úgy értem,hogy ünneplőben kell vagy lehet pl.egy fekete pánt nélküli ruhában is?

2012. jún. 21. 10:25
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Ünneplő. Szoknya fehér blúz, magassarkú. ennyi. Estélyi meg egyéb ilyen parti ruhákat felejtsd el.
2012. jún. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%
Legjobb, ha az osztálytársakkal beszéled meg, mert lehet, hogy már van valami egységes ruha ötletük.
2012. jún. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
54%

Ünneplő. Sok helyen kötelező pl. a matrózblúz, vagy az iskolának egyéb "egyenruhája".

De ezt majd, ha oda kerülsz, úgyis elmondja az osztályfőnök, végül is biztosan van iskola, ahol akár pánt nélküli ruhát is fel lehet venni.

(Mi általánosban ünneplőben ballagtunk: fekete alsó, fehér blúz, középiskolában meg matrózblúz és fekete alsó.)

2012. jún. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
ünneplő, ami egy fehér ingből, illetve egy fekete szoknyából áll, plusz egy ünneplőcipő
2012. jún. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Én is nemrég ballagtam általánosból. Nálunk fehér blúz és fekete szoknya volt a lányokon, plusz fekete/szürke cipő.

Meg nálatok is lesz nyakkendő, gondolom. És ahhoz szerintem ne pánt nélküli ruhát vegyél fel.

2012. jún. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Általában ünneplő, de pl az unkatesóméknál bármilyen csinos ruhában lehetett. :)
2012. jún. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Fekete szoknya/nadrág, fehér ing/blúz, egyforma nyakkendő, esetleg harisnya, fekete/fehér cipő!


Nem, szerintem nem lehet. De a tanár majd megmondja!


Hanyadikos vagy?? :D

2012. júl. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

ööö...

tavaly A osztály: lányok- fehér blúz/szoknya/ünneplős cipő , fiúk- ing/öltönymellény/hosszú fekete naci/kultúrált cipő

B osztály: lányok- fehér blúz/ nadrág/ ünnepi cipő , fiúk-ing/nadrág

2012. nov. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!