Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Szerintetek mit vegyek a...

Szerintetek mit vegyek a barátnőmnek általános iskolás ballagására?

Figyelt kérdés
egy év múlva ballag de szeretnék tökéletes ajándékot adni neki ami viszonylag nem drága. Szerintetek mi lenne az ideális?

2012. júl. 8. 11:33
 1/7 anonim ***** válasza:

-könyv: saját fotókkal, élményekkel, mindenféle illusztrációkkal pl. klassz, ha osztálytársak vagytok

-kedvenc édességéből egy nagyobb edénybe csurig :) pl üvegfestékkel dekorálhatod a külsejét

-idézetek valami frappáns formában

-csomózz karkötőt, fűzz gyöngyből ékszert, vagy vegyél a boltba

-varrjál

-rajzolj, legyél kreatív.. "mondani könnyű" - igen, nekem sincs momentán ötletem

-nevelj egy virágot és adjál neki cserepestül (szerintem cuki)

- menjetek el egy napra az ország olyan szegletébe, ahol még sose voltatok, nézzetek ki 1-2 programot, aztán érezzétek jól magatokat - a közös időtöltésnél, kalandnál nincs is jobb ajándék! :o)


Igazából ez az általános iskolai ballagás nem nagy cucc, csak akkor, ha szétválnak útjaitok vagy osztálytársak is vagytok egyben. Szerintem mindenképp valami személyes kéne.

2012. júl. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

és még valami:

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

http://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__nyelvek__..

olvasgass! meg van még a neten egy csomóó. Írd be, hogy (legjobb) barátnő ajándék. Esetleg még, hogy ballagás. De akár szülinapi ajándékok közt is keresgélhetsz.

2012. júl. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Valami szép karóra kövekkel kirakva én uncsimnak ezüst nyakláncot vettem általános iskolai ballagásra. De vannak azok az aranyos karkötők amire lehet különböző kis medálokat rakni.
2012. júl. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne bízd el magad, addig még 55× szakíthattok. Remélem nem így lesz. :)
2012. júl. 10. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Abi25 válasza:
Vegyél neki egy házat és egy autót! (Biztosan örülne neki!)
2012. júl. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ne igyál előre a medve bőrére, lehet, hogy megbukik....

de am emléktárgy :D

2012. júl. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
ööh házat autót nem veszek neki, tuti nem bukik meg mert szín ötös, aaz ezüst nyakláncban/karkötőben én is gondolkoztam már és eddíg az a legértelmesebb ötletem nekem is :) olyat szeretnék adni neki ami megmarad nagyon sokáíg.. éés szerintem tuti nem szakítunk :P
2012. aug. 1. 23:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!