Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Szerintetek hogyan lesz?

Szerintetek hogyan lesz?

Figyelt kérdés

idén nyolcadikasok vagyunk. év végén mindig együtt van a ballagás és az évzáró. a nyolcadikosok 3 osztály vonul egymás után, elől 3 zászlóssal( 1 fiú a zászlóval, 2 csaj kíséri, mindegyik másik osztályból). utánuk a, b, c osztály.

az osztálytársak mindig úgy mennek, hogy egy fiú-egy lánnyal.

minvel 26-an vagyunk, és 13-13 az arány, de egy lányunk kiesik a zászlózás miatt.

így maradunk fiúk-lányok 13-12-vel.

ebből egy fiú, a legmagasabb kíséri az osztályfőnökünket.

az a baj, hogy a fiú, akivel szeretnék menni, ő lesz az, aki tuti kíséri az ofőt, ezért ez így lehetetlen.

ő a legmagasabb (van 180+) és én pedig a legalacsonyabb (150-).

ez máris egy kizáró ok. a másik pedig, hogy minden csaj vele akar menni.

anyu is szeretné, hogy vele menjek, de tudja, hogy a durva 30 cm miatt ez lehetetlen.

a fiú nem akar senkivel menni, főleg nem az ofővel, konkréten egyedül szándékozik.


2012. nov. 9. 20:56
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
ez annyira lényegtelen hidd el :)) Sőt,lehet év végére már nem is akarsz vele menni :)
2012. nov. 10. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

menjetek névsorban, és kész :D

lehet, hogy a tanár dönti el, és nem lesz vita. ha nem ezek lesznek, végül úgyis a srác dönt. ha ilyen kívánságműsor lesz és tényleg elég vegyes párok lesznek, akkor lehet hogy összekerültök (magasságilag értem), de elég kicsi az esélye

de ez csak az én véleményem :) egyedül biztos nem mehet.

2012. nov. 10. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
a kis éjjeli baglyok megtalálják a legfontosabb kérdéseket :))))
2012. nov. 10. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Minket 8.ba névsor szerint állítottak be hát mit is mondjak elég hüly.n néztünk ki. :D


Most 12.be ballagáson meg volt 2 elől tanárral meg 2 hátul tanárral a többiek meg lebeszélték ki kivel ballag. :D

2012. nov. 10. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
hidd el,mindegy,hogy kivel mész,ott amikor menni fogtok,úgyis lényegtelen,én is így voltam szalagavatón
2012. nov. 10. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Mi vegyesen mentünk,hármasával, hol 2 fiú fogott közre 1 lányt,hol 2 lány 1 fiú

de már nem emlékszem én kikkel mentem :D

2012. nov. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

áá. névsor szeint nem mehetünk, mert akkor a legtöbb pár azonos nemű lenne és az nálunk csak azért van, hogyha több a fiú/lány.

ha viszont igazatoik van és névsor szerint megyünk, akkor velemegyeeek. *-*

amúgy pedig szerintem lényeges, hogy ki kivel megy.

2012. nov. 10. 21:06
 8/19 AB.ka válasza:

Nálunk tornasor volt.

Az ünnepségnek jól is kell kinéznie. Elől mentek és álltak az alacsonyabbak. Utánuk szépen sorban a többiek.

Amúgy, ha alacsony az o.fő marha hülyén néz ki, hogy mindig a 2 extra legmagasabb "létra" közé beállítják. Nevetségesen béna. Ezt esetleg bevethetitek, amikor vitára kerül a sor.

Választhat magának 2 egyforma (hozzá illő) magasságú kitűnő tanulót is, vagy akit kedvel az o.fő. Ezt vegyék megtiszteltetésnek a kiválasztottak. Zászlóvivőknek is a legjobb tanulók közül választanak - általában.

Ami meg a kedvenc magaskádat illeti: inkább ballagás előtt vagy után törekedjetek a közös képekre, ha jóban vagytok. Gondolom a fotózást is utálja, de ez marad az egyedüli emlék a nagy napból. Az, hogy tornasorban hogy álltok? Lényegtelen. Ha mindenki a barátja mellett állna, abból nagy káosz és veszekedés lenne, mert gondolom nem magasság szerint választottatok. Ez a nap arról szól, hogy szépek legyetek, az egész osztály egyben is jól mutasson.

Utána kisebb bandákban belefér a fotózás, de ezt beszéljétek meg előre - a fotóssal is, egymás közt is. A helyszínt is kinézhetitek előre. Feldíszített osztályterem, suli udvarának egy szép része...

Év végéig még van időtök lefixálni ezeket. Nálunk a tablófotózáshoz a suliba jött a fotós, csoportkép készült, tanárokkal is. + az egyéniek és a szabadon választott lazábbak. Pl. csak csajok,- csak pasik. Barátnős...stb.

És akkor megoldódott minden ilyen jellegű probléma. Vicces képnek kitalálhatjátok, hogy kedvencetek középen az összes csajjal! (Lányok: kicsit kacéran beállítva, pózolva.) Ehhez a többi srác nem t.om mit szólna. Vagy ők is akarnának ilyent, vagy halálra cikiznék a menő magaskát.

Hát sok sikert a szervezéshez/ tervezéshez! ;-)

Ui. a fotós választásánál olyant válasszatok, aki esemény-fotózást is vállal, tehát a ballagást is végig kattintja.

Újabban a szülőknek adnak az elején és a végén 5 percet erre a célra. A műsor elején mikrofonban megkérik őket, hogy közben ne zavarjanak (120-an) fotózással. Erre MOST van lehetőségük. A profi képek elérhetők lesznek mindenki számára (neten, vagy a fotósnál.)

Pár ballagáson voltam fotózni, ami így zajlott, és tetszett. Hajrá!

2012. nov. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
8. köszönöm. igazad lehet, bár az ofő nem szeret senkit, szóval biztosan nem az alapján válogat magának.
2012. nov. 11. 19:21
 10/19 anonim ***** válasza:

Mi egyik ballagáson sem mentünk párban... Nem is láttam még ilyet, párban menni? Mi egyesével mentünk egymás után, fogtuk az előttünk haladó vállát, és énekeltünk. A sort az ofő vezette, szintén egyedül.

A zászlót pedig 11.-esek vitték.

Profi fotósunk sem volt, mégis jó képek/videók vannak mindkét ballagásomról.

24N

2012. nov. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!