Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Ti kaptatok valamit a ballagás...

Ti kaptatok valamit a ballagásotokra?

Figyelt kérdés
Ha igen, mit? Ti kértétek, vagy csak úgy kaptátok?
2013. jan. 13. 10:52
 1/10 anonim válasza:

Most a 8 elemire gondolsz ?

Ha igen akkor , nem ( a virágon kívül )

Mégis mire , azaz alap.

2013. jan. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Strigi válasza:
(középiskolai) Virágot és a la carte vacsorát egy étteremben.
2013. jan. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
72%

A nyolcadikos ballagásra pénz kaptam mindenkitől, így a spórolt pénzemből és abból, amit kaptam tudtam venni egy laptopot.

A középsulis ballagásra meg jogsit kaptam, csak azt elötte fél évvel kb. már megkaptam, mert akkor kezdtem a tanfolyamot. Ballagás után meg elmentünk vacsorázni és ennyi

2013. jan. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Általánosban nem volt ballagásom, mert 7. osztály után elköltöztünk más városba, és már nem akarták a szüleim, hogy az utolsó évben egy másik általánosba járjak, úgyhogy beírattak a 8 osztályos évfolyamra a gimnáziumba, amibe eredetileg is mentem volna. Gimnáziumban pénzt kaptam a ballagásra, meg egy színes nyomtatót (addig csak fekete-fehérem volt).
2013. jan. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Általános után egy nagy semmit :D


Közpsuli után elég sok lóvét, de annak is már 3 éve...

2013. jan. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Általános ballagásra semmi, nem is volt igazi ballagásunk, mert 8 osztályos gimnáziumba jártam. Gimis ballagásomra telefont kaptam, virágot, ékszereket meg pénzt.
2013. jan. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ja, én külön nem kértem semmit... emlékszem, annyira f*stam a matekérettségitől, hogy kisebb gondom is nagyobb volt annál, hogy az ajándékokon agyaljak:D
2013. jan. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Altalanos: viragcsokrot, de azt inkabb büntetesnek ereztem, igy tovabbadtam za OFönek. Ezen ugy meghatodott, hogy en setaltam elöl, egy-egy lannyal az oldalomon :D


Gimiben meg szüleim mindenaron aranygyürüt akartak nekem ajandekozni. Mondtam, hogy nem kell semmi, de ha mindenaron költekezni szeretnenek, tovabbtanulashoz jol jönne egy laptop. Mondtak, hogy ez amugy is lesz, de az aranygyürü örök emlek stb. Igy mutattak vagy ket katalogust kepekkel, hogy milyet szeretnek, de egyik sem tetszett (meg hat gondoltam, csak elfogy a türelmük).

Aztan edesanyam mondta, hogy ha nem lattam olyat, ami tetszik, akkor tervezzek en.


Igy vegül lett egy sargaarany alapu pecsetgyürü, az oldaldiszek, a kidomborodo monogrammom es a 3 brilians foglalatja pedig feheraranybol vannak. Nagyon szep es nagyon-nagyon ritkan hordom. Nem vagyok halatlan, csak teljesen feleslegesnek tartottam. A kedvenc csokimnak is megörültem volna!

2013. jan. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
egy bugattit egy RANGE ROVER HA NEHÉZ TEREP LENNE SZENET STB..
2013. jan. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
a család anyagi helyzetétől is függ én általánaba pénzt amit apám később kb elvett akkor nem mentünk étterembe középsuli után mentünk és ennyi ja meg általános után kaptam egy gyűrűt én is feleslegesnek tartottam meg jobb lett volna ha én választom, de ritkán szoktam hordani.. ja és nem kérdezték meg hogy mit szeretnék
2013. febr. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!